Kierunek Siedlce

Kolejny daleki wyjazd przed piłkarzami Górnika Polkowice. W najbliższą sobotę zielono-czarni w meczu 26. kolejki eWinner 2 Ligi zagrają w Siedlcach z Pogonią.

Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia już są zahartowani w dalekich podróżach. Teraz Górnik jedzie na mecz z Pogonią, a do pokonania będzie miał blisko 600 km.
Nasz sobotni rywal to ekipa, która gra ze zmiennym szczęściem. Po 24. meczach siedlczanie są na 10. miejscu w tabeli. Drużyna Pogoni ma na swoim koncie 10 zwycięstw, 11 porażek i tylko 3 remisy. W ostatnim swoim meczu ekipa z Siedlec  pokonała w Rzeszowie Stal aż 5:1, co pokazuje, że nie będzie to łatwe spotkanie. Polkowiczanie znają jednak swoją wartość i wiedzą o co walczą w tym sezonie. Sobotni pojedynek pomiędzy Pogonią Siedlce a Górnikiem Polkowice rozpocznie się o godz. 16.00. Bezpośrednią relację z tego meczu przeprowadzi telewizja internetowa TVcom.

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2020-2021/198529-MKP-Pogon-Siedlce-KS-Gornik-Polkowice-26-kolejka.htm