Kierunek Rzeszów

Przed zielono-czarnymi kolejny daleki wyjazd na drugi kraniec Polski. W sobotę o godzinie 17.00  piłkarze Górnika Polkowice zmierzą się w meczu wyjazdowym z Resovią Rzeszów.

Od 1 lipca polkowiczanie spędzili w autokarze ponad 25 godzin i pokonali blisko 900 km. Teraz podopiecznych trenera Enkeleida Dobi czaka kolejny daleki wyjazd. Po raz kolejny nasi piłkarze jadą do Małopolski, gdzie w sobotę zmierzą się z piątą ekipa tabeli – Resovią Rzeszów.
Jesienią w Polkowicach padł remis 2:2. Obie drużyny w rundzie wiosennej grają na podobnym poziomie sportowym i mają podobne cele.  Pierwszym jest utrzymanie się w gronie drugoligowców, a później powalczenie o miejsce barażowe w walce o 1.ligę.

Polkowiczanie pojechali do Rzeszowa osłabieni brakiem pauzujących za żółte kartki Marka Opałacza, Mateusza Magdziaka i Kamila Wacławczyka. Kadra polkowiczan jest jednak szeroka i szansę dostaną kolejni gracze. W autobusie jadącym do Rzeszowa miejsce zajął Eryk Sobków, który po drobnym urazie mięśnia wraca do zespołu i zapewne wzmocni siłę ataku zielono-czarnych.

Mecz pomiędzy Resovią Rzeszów a Górnikiem Polkowice w sobotę 11 lipca o godzinie 17. Transmisję z tego spotkani w systemie PPV przeprowadzi telewizja internetowa TVcom.pl

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188437-CWKS-Resovia-Rzeszow-KS-Gornik-Polkowice-31-kolejka.htm

Posłuchajmy co powiedzieli przed wyjazdem do Rzeszowa Jędrzej Król i Piotr Azikiewicz.

Jędrzej Król i Piotr Azikiewicz

🎥 Co o naszym najbliższym rywalu sądzą Jędrzej Król i Piotr Azikiewicz? 🎥 Odpowiedź w materiale video ⤵😊

Opublikowany przez KS Górnik Polkowice Piątek, 10 lipca 2020