KGHM ZANAM w III rundzie PP

W II rundzie Pucharu Polski OZPN Legnica piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali na wyjeździe rezerwy Chrobrego Głogów 3:1. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Dawid Wacławczyk, Mateusz Surożyński oraz Krzysztof Drzazga.

Chrobry II

Trener Jarosław Pedryc przeciwko głogowianom wystawił zawodników, którzy walczą o miejsce w pierwszej jedenastce. Już od samego początku zarysowała się wyraźna przewaga zielono-czarnych. Niestety pomimo wielu sytuacji podbramkowych podopieczni trenera Pedryca żadnej nie zdołali zamienić na gola. Po 45 min. był bezbramkowy remis. W 60 min. szkoleniowiec KGHM ZANAM dokonał aż 6 zmian. Na murawie pojawili się m.in. Krzysztof Drzazga, Karol Fryzowicz czy Maciej Bancewicz. Na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać. W 61 min. pięknym strzałem z dystansu popisał się Dawid Wacławczyk, a stojący w bramce gospodarzy Mariusz Rzepecki mógł tylko wzrokiem odprowadzić futbolówkę zmierzającą do siatki. 5 minut później polkowiczanie prowadzili już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Surożyński. Chrobry odpowiedział bramką Tomasz Bielenia. 15 min. przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Krzysztof Drzazga. W Głogowie piłkarze KGHM ZANAM Polkowice po jednostronnej grze zdecydowanie pokonali rezerwy Chrobrego 3:1 i awansowali do III rundy Pucharu Polski OZPN Legnica.

Chrobry II Głogów – KGHM ZANAM Polkowice 1:3 (0:0)
Bramki dla KGHM ZANAM: Wacławczyk 61, Surożyński 66, Drzazga 75

KGHM ZANAM Polkowice: Sajak – Zawadzki (60 Szymik), Kasiński, Seta (60 Magdziak), Karpiński, Famulski, Galas (60 Wacławczyk), Surożyński, Rybarczyk (60 Fryzowicz), Kucharuk (60 Drzazga), Dziedzina (60 Bancewicz).