Kareta Kobylińskiego, juniorzy gromią Parasol

W meczu Ligi Dolnośląskiej Juniorów starszych kolejne cenne zwycięstwo zanotowali piłkarze KS Polkowice. Zielono- czarni rozgromili na wyjeździe Parasol Wrocław 7:0.

Początek meczu zdecydowanie należał do gości z Polkowic ,którzy już po 10 minutach prowadzili 2:0. Gospodarze zaskoczeni agresywną grą oraz pressingiem na połowie Parasola długimi momentami nie mogli wyjść z własnej połowy. Sporadyczne kontry oraz dwa stałe fragmenty gry nie mogły zaskoczyć dobrze grający w obronie zespół z Polkowic. W kolejnych minutach” sunęły” na bramkę miejscowych  kolejne ataki KS-u,  a uwieńczeniem dobrej gry w pierwszych 45 minutach był 3 bramka zdobyta przez Kobylińskiego.
W drugiej odsłonie zawodnicy Parasola mimo utraty trzech goli szukali bramki kontaktowej . Groźnie zrobiło się pod bramką Kopanieckiego po czterech kolejno wykonywanych rzutach rożnych oraz soczystym strzale zza pola karnego i szczęśliwej interwencji bramkarza z Polkowic.  Polkowiczanie po przetrwaniu naporu miejscowych zaczęli ponownie punktować, a kolejne bramki po składnych akcjach dorzucili Olszewski, Kobyliński i Świdwa. Parasol mimo lepszej gry w drugiej części meczu stracił aż 5 bramek .

Parasol Wrocław – Polkowice 0:7 (0:3)
Bramki: Kobyliński 4, Olszewski, Świdwa oraz po strzale Kostka (gol samobójczy).

KS Polkowice:  Kopaniecki- Jankowski, Żurkowski, Wasienko, Kędziora, Kopeć , Cichy, Olszewski, Osiadły, Kostek, Kobyliński
Na zmiany wchodzili: Jakowicz, Świdwa, Zdobylak, Sypień, Kielar