Kareta Drzazgi

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice gromią Piasta Karnin 6:2. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Krzysztof Drzazga 3, 24, 45, 69, Kamil Wacławczyk 42, Wojciech Jurak 85.

Drzaga

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice przystąpili do spotkania w roli faworyta. Już pierwsza akcja pokazała wyższość naszego zespołu nad Piastem. W 3. minucie Krzysztof Drzazga otrzymał dokładne podanie w pole karne i lobem pokonał golkipera gości. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i rywale po błędzie obrońców KS-u,  za sprawą Oskara Raćko doprowadził do remisu. Zdobyty gol przez rywala tylko podrażnił zespół trenera Jarosława Pedryca, który zaaplikował Piastowi kolejne trzy bramki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Drzazga a raz trafił Kamil Wacławczyk. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem miejscowych 4:1. Po zmianie stron nadal ton grze nadawali polkowiczanie, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. W 69 ponownie do bramki przyjezdnych trafił Drzazga, zdobywając swoją 17 -tą bramkę w sezonie. Rywale odpowiedzieli golem Oskara Raćko. Wynik meczu ustalił w 85 min. Wojciech Jurak. W Polkowicach KGHM ZANAM rozgromił Piasta Karnin 6:2.

KGHM ZANAM Polkowice – Piast Karnin 6:2 (4:1)
Bramki: Drzazga 3, 24, 45, 69, K. Wacławczyk42, Jurak 85 – Raćko 8, 75

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański – Sworacki, D. Wacławczyk, Dziedzina, Karmelita (68 Famulski), Szuszkiewicz (73 Galas), Fryzowicz, Bancewicz (72 Karpiński), Drzazga (77 Jurak), Szymik.

Piast Karnin: Fabiański, Buda, Gardzielewicz, Kaczmarek, Konefał, Raćko, Śliwiński (21 Kijak), Wawrzyniak, Zdrojewski, Kożuchowski, Pakuła.