Juniorzy zagrali z Konfeksem

Piłkarze KS Polkowice występujący w Lidze Dolnośląskiej juniorów starszych rozegrali kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem podopieczni trenera Waldemara Jedynaka ulegli Konfeksowi Legnica 2:3.

Pojedynek rozegrano na sztucznej płycie przy ul. Grabskiego w Legnicy. Już na początku spotkanie zielono-czarni po bramce Mateusza Pietruszki objęli prowadzenie 1:0. Kilkanaście minut później Konfeks doprowadził do remisu, a następnie objął prowadzenie 2:1 i właśnie takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron nasi piłkarze po pięknym uderzeniu Krzysztofa Bogatko doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie pojedynek po bardzo wyrównanie grze zakończył się wygraną miejscowych 3:2.

Konfeks Legnica – KS Polkowice 3:2 (2:1)
Bramki dla KS-u: Mateusz Pietruszka, Krzysztof Bogatko

KS Polkowice: Gromada – Bogatko, Cieśla, Kwiecień, Kubina, Żelem, Kłak-Pietrzak, Grzegorzewski, Kochman, Cios, Suchora, Czerep – Pietruszka, Michalak