Mapa strony

Juniorzy wygrali międzynarodowy turniej

Juniorzy starsi KGHM ZANAM Polkowice wygrali Międzynarodowy Świąteczno-Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Kobierzyce 2015”. W finale podopieczni trener Andrzeja Wójcika pokonali czeski FK Nachod 5:3.

1

W tym roku przełamana została dominacja Górnika Wałbrzych w halowych edycjach kobierzyckiego turnieju. 3-krotny tryumfator poprzednich rozgrywek Górnik musiał uznać wyższość juniorów KGHM ZANAM Polkowice.

Atrakcyjna piłka halowa w wykonaniu zielono-czarnych wzbudzała zachwyt publiczności. Wyśmienite akcje zespołowe, gra na jeden kontakt, szybkość myślenia zawodników oraz dominacja techniczno-taktyczna na parkiecie to kluczowe elementy, które zostały przeniesione z boiska trawiastego na parkiet. Po końcowym finale i tańcu radości w naszym wykonaniu, kapitan zespołu Wojtek Konefał odebrał z rąk organizatorów okazały puchar za zdobycie 1 miejsca oraz indywidualną nagrodę „króla strzelców”.

 

Cieszy ogromna mobilizacja i pazerność wygrywania. To najlepsza promocja klubu i poziomu szkolenia w Polkowicach. Mam nadzieję, że cudowne zakończenie roku doda nam bodźca i motywacji do odnoszenia wielkich sukcesów. Mamy bardzo solidny zespół, który postara się o wiele niespodzianek w 2016 roku – podsumował turniej trener Andrzej Wójcik.

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki, Kłak, Wasieńko, Tkaczyk, Jankowski, Białocerkiewicz, Konefał, Tański, Suchora

Wyniki:

KGHM ZANAM Polkowice – Lechia Dzierżoniów 1:1
KGHM ZANAM Polkowice – Polonia Wrocław 5:1
KGHM ZANAM Polkowice – Górnik Wałbrzych 3:2

Półfinał

KGHM ZANAM Polkowice – Śląsk Wrocław 4:0

Finał

KGHM ZANAM Polkowice – FK Nachod 5 : 3

Najlepszym snajperem zawodów został Wojciech Konefał, który strzelił 6 bramek

Galeria zdjęć