Juniorzy pokonali Akademię

W drugiej kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych KS Polkowice pokonał FC Academy Wrocław 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Radosław Czerep i Kamil Cios.

Druga kolejka rozgrywek była zdecydowanie lepsza niż spotkanie inauguracyjne przegrane przez juniorów KS-u Polkowice 0:3 z Górnikiem Wałbrzych. Podopieczni trenera Jedynaka wyciągnęli wnioski i zagrali dobre zawody z FC Academy. Po słabszej I połowie przegranej 0:1 oraz trzech zmianach w przerwie zespół wyszedł na drugą odsłonę z wiarą w zwycięstwo i osiągnął zamierzony cel wygrywając 2:1.

Cieszę się, że mimo tego, że przez większość II części gry graliśmy w osłabieniu ( 52min. druga żółta kartka Cieśli, 89min. druga żółta kartka Klepackiego – sędzia przedłużył II połowę o 4 min) zdołaliśmy nie tylko zremisować, ale po pięknej bramce Kamila Ciosa odnieść bardzo ważne dla nas zwycięstwo. Gratuluje zespołowi determinacji i cieszę się wraz z chłopakami z pięknego zwycięstwa – podsumował spotkanie trener Waldemar Jedynak.