Mapa strony

Juniorzy młodsi bez punktów

W 3. kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych piłkarze KS Polkowice ulegli na własnym boisku z KS-em Oława 2:4. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Szymon Krzepa i Adam Mazurowski. 

Trener Grzegorz Karmelita: Spotkanie układało się nam bardzo dobrze, prowadzenie atakiem pozycyjnym napawało optymizmem. Duża ruchliwość w grze, wymiana pozycji aż chciało się oglądać mecz KS-u. Efektem dobrej gry było strzelenie bramki, co dało nam zasłużone prowadzenie. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza. Pełna kontrola, dobra gra i mimo prowadzenia nie ustrzegliśmy się błędu. Rywal doprowadza do remisu. Utrata prowadzenia zadziałała. Polkowice atakowały, co dało efekt bramkowy i prowadzenie 2:1 . Niestety nie może być tak aby wygrana się spełniła, kilka prostych błędów i Oława remisuje w 75. minucie, a za chwilę prowadzi 2:3 wygrywając cały mecz 2:4.

KS Polkowice – KS Oława 2:4 (1:0)
Bramki dla KS: Szymon Korzepa, Adam Mazurowski

KS Polkowice: Krystecki, Mazurek, Turek, Kuriata, Łada, MIelczarek (64 min. Mazurowski), Malik, Kowalik (68 min Marciniak), Morawski, Korzepa, Zajączkowski.

Pozostali w rezerwie :Rydz, Koziarz, Bańka, Kubicki, Janczak.

 

Trener Grzegorz Karmelita: No cóż wygrywamy i przegrywamy wspólnie. Nikogo specjalnie nie obarczam porażką. Chłopcy włożyli w ten mecz dużo serca, ale i tak jesteśmy rozżaleni, wydatek energetyczny był ogromny. Jeżeli prowadzi się grę przez większą część meczu to o siły było coraz trudniej. Mieliśmy też wiele sytuacji bramkowych lecz zawiodła skuteczność. Myślę, że kibice oglądali dobre zawody w naszym wykonaniu. Martwi mnie, że ze względu na kontuzje mamy zbyt krótką ławkę rezerwowych. Wierzę, że w najbliższym meczu z Konfeksem pokażemy lwi pazur i rozstrzygniemy to spotkanie na naszą korzyść.

Galeria zdjęć