Juniorzy gromią Widawę

Juniorzy starsi KGHM ZANAM Polkowice wysoko pokonali u siebie Widawę Kiełczów 17:0. Na listę strzelców wpisali się: Ciupka, Pilewski, Kobyliński, Boczek i Kostek.

Polkowiczanie urządzili sobie trening strzelecki aplikując beniaminkowi Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych aż 17 goli. Przez 90 minut meczu trwało natarcie na bramkę gości a bohaterem spotkania po stronie przyjezdnych okazał się bramkarz , który w beznadziejnych sytuacjach wychodził obronna ręką. Już do przerwy zielono-czarni prowadzili 6:0 a bramki zdobywali kolejno: Pilewski (4, 12, 35 min.), Ciupka (25, 28) i Kostek (21 min.). Kolejne dogodne sytuacje zmarnowali Ciupka, który 2 razy obijał aluminium, Kostek- strzał minimalnie obok słupka i Kędziora w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W drugiej odsłonie słabnący gracze Widawy  nie stawiali większego oporu a gospodarze uskrzydleni chęcią zdobywania kolejnych bramek ruszyli ochoczo do natarcia. Po zmianie stron już w 47 min. worek z bramkami rozwiązał Ciupka, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. Ostatecznie mecz zakończył się pogromem gości 17:0.

KGHM ZANAM Polkowice –  Widawa Kiełczów 17:0 (6:0)
Bramki: Ciupka 6, Pilewski 4, Kobyliński 3, Boczek 3, Kostek 1