Intensywne przygotowania juniorów młodszych

W minionym tygodniu podopieczni trenera Grzegorza Karmelity zagrali sparing ze swoimi rówieśnikami z Chrobrego Głogów. W niedzielę wystąpili na turnieju juniorów młodszych w Chobieni.

Sparing z Chrobrym zakończył się wygraną głogowian 5:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Leśniewski.

Trener Grzegorz Karmelita: Dobra gra w pierwszej połowie nie zapowiadała takiej porażki. Graliśmy bardzo dobrze i gdyby mój zespół wykorzystał nadarzające się okazje, uważam że byłoby inaczej. Drugą połowę przespaliśmy, dość dużo błędów i brak konsekwencji. Na pewno będzie analiza tego meczu, wytknięcie błędów, aby w następnym sparingu takie sytuacje się nie powtórzyły.

Skład: Szwaj, Marciniak, Hoja, Bukatowicz, Mazurowski, Szwedo, Stańczyszyn, Maziarz, Kuriata, Januszko, Florian.
Ponadto grali po zmianach: Adamek, Bańka, Leśniewski, Czesławiak, Wołowski, Włodarczyk.

Niedzielny halowy turniej juniorów młodszych w Chobieni wypadł dość blado. Górnik zajął trzecie miejsce na trzy zespoły. Turniej miał charakter pokazowy, więc wystąpiły tylko trzy ekipy.

Odra Chobienia – Górnik 5:3
bramki: Mazurowski, Szwedo, Kasprzyszak

Sparta Rudna – Górnik 5:3
bramki: Marciniak 2, Szwedo

Trener Grzegorz Karmelita: Trudno o dobrą grę, gdy jest się w okresie przygotowawczym. Chłopcy ciężko trenują, a to nie sprzyja dobrej grze.

Skład na turniej: Karp, Bąk, Marciniak, Kasprzyszak, Korzepa, Maziarz, Szwedo, Włodarczyk, Mazurowski.