Inauguracja na 6

W meczu inaugurującym rundę wiosenną Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych KS Polkowice pokonał Górnika Wałbrzych 4:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Kędziora 2 oraz Kacper Osiadły i Adrian Krawczyk.

6

Podopieczni trenera Marcina Jeziornego zaczynają odrabiać straty. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej juniorzy młodsi KS-u pokonali drużynę Górnika 4:1, przegrywając do przerwy 0:1. Pierwszą  połowę polkowiczanie zagrali nerwowo, czego efektem była stracona bramka. W drugiej odsłonie KS ruszył do ataku. Już  w 3 minucie po przerwie na listę strzelców wpisał się Kędziora. Ten sam zawodnik 10 minut później po asyście Malawskiego z rzutu rożnego wyprowadził nasz zespół  na prowadzenie. Gol na 3:1 to idealnie zagrana prostopadła piłka między obrońcami przez Marcela  Kopća i Osiadły mocnym płaskim strzałem podwyższył  wynik meczu. Gola na 4:1 po wzorowo wprowadzonej kontrze strzelił Adrian Krawczyk

Moja drużyna rozegrała bardzo dobre zawody. Widać było siłę, szybkość, ambicję i radość z grania. Cieszę się, że  po straconej bramce zespół  nie załamał się, lecz pokazał charakter – skomentował spotkanie trener Marcin Jeziorny.

Górnik Wałbrzych – KS Polkowice 1:4 (1:0)
Bramki dla KS-u: Kacper Kędziora 2 oraz Kacper Osiadły i Adrian Krawczyk