Inauguracja dla Kobierzyc

W meczu inauguracyjnym rundy wiosennej 4. ligi piłkarskiej zespół KGHM ZANAM Polkowice uległ na wyjeździe GKS Kobierzyce 2:3. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Drzazga.

_DSC0030

Spotkanie z GKS-em Kobierzyce stało na bardzo wyrównanym poziomie. Od samego początku gospodarze wzmocnieni aż pięcioma nowymi graczami zawiesili bardzo wysoko poprzeczkę. Już w 17 minucie arbiter za faul w polu karnym podyktował przeciwko naszej drużynie jedenastkę. Kunsztem bramkarskim na najwyższym poziomie błysnął Damian Primel broniąc piłkę zmierzającą do bramki zielono-czarnych. Niestety chwile później GKS prowadził już 1:0 a na listę strzelców wpisał się Kamil Kaczmarek. 10 minut później w polu karnym faulowany był Mariusz Szuszkiewicz i sędzia wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Krzysztof Drzazga i było 1:1. W 70 min. czerwoną kartkę zobaczył kapitan naszego zespołu Dawid Wacławczyk, który przed polem karnym faulował napastnika GKS-u. Miejscowi rzut wolny zamienili na bramkę i zrobiło się 2:1. Po starcie gola nasz zespół rzucił się do odrabiania strat bramkowych zapominając o obronie własnej bramki. Skrzętnie wykorzystali to miejscowi zdobywając gola na 3:1. W końcówce spotkania bramkę kontaktową na 2:3 strzelił Drzazga. Niestety ostatnie minuty meczu należały do zawodników z Kobierzyc, którzy dzięki doświadczonym Krzysztofowi Wołczkowi, Maciejowi Bielskiemu i Krzysztofowi Ulatowskiemu spowalniali grę i dowieźli zwycięstwo do końca.

GKS Kobierzyce – KGHM ZANAM Polkowice 3:2 (1:1)
Bramki dla KGHM ZANAM: Krzysztof Drzazga x 2

KGHM ZANAM Polkowice: Primel – Kasiński, Szymik, Fryzowicz, Wacławczyk, Magdziak, Drzazga, Bancewicz, Dziadowicz (75 Jurak), Szuszkiewicz, Kaliciak (80 Seta)