Mapa strony

II miejsce młodzików w Gold Game

Podopieczni trenera Rafał Paliszkiewicza uczestniczyli w Turnieju Piłkarskim Gold Game Cup 2017 we Wrocławiu  organizowanym  przez Fundację GAME SPORT. W rywalizacji wzięło udział 18 zespołów.

Mecze rozgrywane były na czterech boiskach ze sztuczną nawierzchnią na obiektach Parasola Wrocław. W fazie wstępnej turnieju zespoły były podzielone na cztery grupy i rozgrywały mecze pomiędzy zespołami w swoich grupach.  W tej części turnieju nasz zespół był najlepszy w swojej  grupie i z pierwszego miejsca awansował do dalszej części turnieju,  w której zmierzył się z najlepszymi zespołami z innych grup. W części finałowej było już dużo trudniej,  jednak nasi zawodnicy pokazali charakter i  spośród rozegranych trzech meczów jeden wygrali, jeden zremisowali i jeden przegrali.

Za wysokie 2 miejsce w turnieju drużyna otrzymała srebrne medale i okazały puchar.  Należy dodać, że najlepszym bramkarzem turnieju  został golkiper  KS Polkowice: Alan Pęciak,  a najlepszym zawodnikiem w naszym zespole wybrano Oliwiera Kleinowskiego.

Jestem zadowolony z chłopaków, zwłaszcza z gry w rundzie finałowej turnieju. Chłopcy pokazali charakter, silną wolę walki i umiejętności piłkarskie czego wynikiem jest to wysokie miejsce w turnieju ,Brawo dla Nich – skomentował grę swoich podopiecznych  trener Rafał Paliszkiewicz.

Wyniki meczów rundy wstępnej:

KS Polkowice – Polonia Wrocław  4:1
KS Polkowice – Masters Brzeg   1:1
KS Polkowice – Parasol Wrocław II  2:1
KS Polkowice   – Wratislavia Wrocław  4:1

 

Wyniki meczów rundy finałowej:

KS Polkowice – Parasol Wrocław I   0:1
KS Polkowice – Czarni Otmuchów   2:2
KS Polkowice –  Fortuna Głogówek 5:0

Skład zespołu: Pęciak Alan, Kleinowski Oliwier, Kuriata Bartek, Zenderowski Filip, Mowczan Michał, Milczarczyk Paweł, Tomaszewski Bartek, Śliwka Gracjan, Szarek Mateusz, Hanula Kacper.