Hit na Oporowskiej

9 kwietnia piłkarze KGHM ZANAM Polkowice rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Rywalem naszego zespołu będzie Ślęza Wrocław.

ślęza

Wyjazdowym meczem ze Ślęzą podopieczni trenera Jarosława Pedryca rozpoczynają piłkarski mataron. W sobotę grają we Wrocławiu ligę, w środę u siebie puchar z Orkanem Szczedrzykowice, a 16 kwietnia ponownie w lidze zmierzą się w Polkowicach z rezerwami Miedzi Legnica.

Sobotni rywal zielono-czarnych to czołowa drużyna 3. ligi prowadzona przez doświadczonego szkoleniowca – Grzegorza Kowalskiego. Jesienią w Polkowicach Ślęza po bramkach Adriana Bergiera i Dawida Molskiego pokonała KGHM ZANAM 2:0.  Polkowiczanie nie jadą jednak do Wrocławia na wycieczkę i będą wywalczyć na Oporowskiej o komplet punktów. Trener Pedryc zabiera do autobusu swoich najlepszych zawodników. W meczowej osiemnastce nie zabraknie najskuteczniejszego gracza polkowickiej ekipy Mariusza Szuszkiewicza oraz doświadczonych Macieja Bancewicza i Karola Fryzowicz. W sobotę we Wrocławiu zapowiadają się, zatem wielkie emocje. Początek spotkania o godz. 13.