Hit kolejki w Polkowicach

Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia dojdzie do meczu derbowego w 3. lidze piłkarskiej. W Polkowicach miejscowy KGHM ZANAM podejmować będzie rezerwy Miedzi Legnica.

mied

Polkowiczanie zmierzą się z legnicką Miedzią dwukrotnie. W sobotę w meczu o ligowe punkty, natomiast 20 kwietnia w finale Pucharu Polski OZPN Legnica.

Sami zawodnicy jak i trener podkreślają, że zawsze najważniejszy jest dla nich najbliższe spotkanie. Pojedynek z Miedzią to niewątpliwie hit kolejki, a stawką będzie przysłowiowe 6 punktów. W rundzie jesiennej zielono-czarni ulegli w Legnicy rywalowi 0:3. Wiosną polkowiczanie to jednak już zupełnie inna drużyna, która doskonale radzi sobie w lidze. W meczu z Miedzą podopieczni trenera Jarosława Pedryca zagrają w swoim najmocniejszym składzie. Między słupkami bramki polkowickiej stanie zapewne powracający do zespołu mocny punkt zielono-czarnych Damian Primel. W Polkowicach zapowiadają się, zatem wielkie emocje, tym bardziej, że nasz zespół chce zrehabilitować się za porażkę w Legnicy. Mecz w sobotę 16 kwietnia o godz. 17.00 przy ul. Kopalnianej.

Zapraszamy!!!!!!!!!