Hattrick Krzysztofa Drzazgi

Na inaugurację rozgrywek III ligi KGHM ZANAM Polkowice pokonał Foto Higienę Gać 4:2. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Krzysztof Drzazga 3 i Maciej Bancewicz.

3

Piłkarze trenera Jarosława Pedryca podeszli do rywala z respektem. Pierwszy kwadrans to badanie przeciwnika. Później wszystko poszło już zgodnie z planem. Wynik meczu otworzył w 22 min. Krzysztof Drzazga, który po dośrodkowaniu Mateusza Magdziaka z rzutu rożnego umieścił piłkę w bramce Marcina Mazura. Do przerwy było 1:0 dla miejscowych. W pierwszej akcji po przerwie do wyrównania doprowadził Paweł Synowiec. Polkowiczanie odpowiedzieli trzema golami. W 54 min. Drzazga skopiował swoją sytuację z pierwszej połowy i było 2:1, a 4 minuty później popularny „Drzaga” mógł cieszyć się z ustrzelenia hattricka. W 78 min. pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Maciej Bancewicz podwyższając na 4:1. W końcówce honor gości uratował Michał Wróbel ustalając wynik spotkania na 4:2 dla KGHM ZANAM.

„Jesteśmy kolektywem i to jest siłą naszej drużyny” – podsumował spotkanie strzelec hattricka Krzysztof Drzazga.

2

KGHM ZANAM Polkowice – Foto Higiena Gać 4:2 (1:0)
Bramki KGHM ZANAM:
Drzazga 22, 54, 58, Bancewicz 78

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański – Magdziak, Wacławczyk, Dziedzina, Galas, Famulski (76 Karmelita), Szuszkiewicz (90 Zawadzki), Fryzowicz, Bancewicz (84 Rybarczyk), Drzazga (82 Jurak), Szymik.

Foto Higiena Gać: MazurDorobek, Kalinowski, Kucyniak, Orzechowski (88 Kozina), Pożarycki, Stawowy, Strójwąs, Synowiec (63 Salak), Wejerowski, Wróbel.