Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend nie był udany dla naszych drużyn młodzieżowych. Swoje mecze przegrali zarówno juniorzy starsi jak i trampkarze.

 

W Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych podopieczni Waldemara Jedynaka ulegli na wyjeździe liderowi rozgrywek Lechii Dzierżoniów aż 0:7, przegrywając do przerwy 0:4.

Byliśmy równorzędnym zespołem dla Lechii tylko przez 25 minut, później gospodarze bezlitośnie wykorzystywali nasze błędy w grze obronnej. Do końca meczu dążyliśmy do zdobycia bramki, ale była to tylko woda na młyn dla dobrzej dysponowanej w tym dniu Lechii – podsumował spotkanie szkoleniowiec KS-u.

KS Polkowice: Furtak(55 Kopaniecki) – Żelem (67Kozina), Ignatowicz, Seta, Kwiecień, Cieśla (52Piotrowski), Suchora (46Nowakowski), Klepacki (35Tański), Surożyński, Cios, Czerep.

Inauguracja rozgrywek nie była również udana dla trampkarzy grających w Klasie Okręgowej. Zespół trenera Grzegorza Karmelity przegrał na własnym boisku z Kaczawą Bieniowice 2:4.

Na porażce zaważyły niewykorzystane sytuacje. Pomimo przegranej cieszy niezła gra moich podopiecznych. Chciałem pochwalić zespół za walkę i zaangażowanie – powiedział po meczu trener Karmelita.

KS Polkowice: Krystecki (36 Podstawek), Turkiewicz, Turek, Malik, Kwiecień (36 Kowalski), Mielczarek, Grygiel, Morawski, Cyran (36 Kuriata), Wilczyk, Besso.
Bramki dla KS-u: Wilczyk, Grygiel