Grała polkowicka młodzież

Piłkarski weekend był bardzo udany dla piłkarzy rywalizujących w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Podopieczni trenera Huberta Urbańskiego pokonali u siebie Piasta Gliwice 3:1. Była to pierwsza wygrana naszego zespołu w lidze centralnej.

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – trener Marcin Kozłowski
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Polkowice 3:2

Bramki dla Górnika: Kocik B, Kocik K.

Górnik: Malec – Kowalik, Kocik B., Medyński, Kielar, Morawski, Kocik K., Baranowski, Czyrniański, Sobczyk, Wilczyk (30 Mielczarek)


Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita
Śląsk Wrocław – Górnik Polkowice 4:2
Bramki dla Górnika: Kasprzyszak, Korzepa

Górnik: Szwaj, Marciniak, Kuriata, Hoja, Leśniewski, Szwedo, Zajączkowski, Figas, Kasprzyszak, Korzepa, Mazurowski.
Ponad to grali: Kisiecki, Włodarczyk, Strzemski, Bańka, Adamek, Rydz.

Kolejny dobry mecz zagrali juniorzy Górnika Polkowice. Jako pierwsi wynik spotkania otworzyli gospodarze. Jednak po pięciu min było już 1:1. Sytuacje zmieniały się jak w kalejdoskopie. Górnik miał swoje sytuacje ale to gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Polkowiczanie szybko wyrównali na 2:2. Niestety końcówka należała do Śląska, który wygrał cały mecz 4:2.

Trener Grzegorz Karmelita: Szkoda przegranego meczu. Powinniśmy to spotkanie zremisować a nawet wygrać. Nie mam pretensji do chłopaków bo to jest piłka. Po meczu zastanawiałem się czy trudniej jest strzelić gola z karnego, czy wykorzystać sytuacje stuprocentowe. O tym będziemy rozmawiać w tygodniu.


Centralna Liga Juniorów U-15 – trener Hubert Urbański
Górnik Polkowice – Piast Gliwice
3:1 (3:0)
Bramki dla Górnika:  Damian Czarnecki, Oskar Leopold, Oskar Burda.

Górnik: Łysiak – Tymofiejew, Macała,  Czarnecki, Poczwardowski, Pieczarka, Leopold B., Pociecha, Leopold O., Burda, Lasota.
Matwiszyn, Kowalski, Swinarski, Kowalczuk, Kuriata, Bereś.

 

Liga Okręgowa Młodzików – trener Rafał Paliszkiewicz
Iskra Kochlice – Górnik II Polkowice 8:1 (4:1)

Górnik II Polkowice: Łukasz Jarząbek, Kasper Wojciński, Bartek Bańka, Marcel Bednarek, Jakub Fink, Hubert Nicewicz, Wiktor Prymatczuk, Tomasz Tarczyński, Kasjan Oruba,   Szymon Skalny i Bartek Wietuszyński .

Uczestnicząca w I Lidze Okręgowej drużyna Młodzików Górnika II Polkowice przegrała  mecz na wyjeździe z Iskrą Kochlice. Podopieczni Rafała Paliszkiewicza  i Dariusza Kasprzyszaka  doznali wysokiej porażki 1:8.

Brak zaangażowania w ataku, brak komunikacji pomiędzy zawodnikami oraz bardzo słaba gra 1×1 w obronie dała naszym przeciwnikom łatwe zwycięstwo. Wyciągamy wnioski i gramy dalej – podsumowali spotkanie trenerzy  Rafał Paliszkiewicz  i Dariusz Kasprzyszak.

 

Liga Okręgowa Młodzików – trener Marek Nowak
Korona Czernina – Górnik Polkowice 9:0

Górnik: Rekis, Kordyka, Bonifaczuk, Sadowski, Kordek, Kureń, Wrona, Łukasik, Wołoszyn, Romański, Ściana, Zybaczyński, Bryl, Wrzos.

Trener Marek Nowak: Górnik  III Polkowice udał się na kolejny swój mecz do Korony Czernina. Nasz zespół uległ niestety gospodarzom 0:9. W ogólnym rozrachunku wynik jest niekorzystny, jednak jesteśmy na etapie nauki.  Była to dla nas kolejna lekcja, kolejne doświadczenie. Wyciągamy wnioski z tego meczu i w dalszym ciągu pracujemy nad rozwojem naszych zawodników.

Galeria zdjęć

 

Galeria zdjęć