Grała polkowicka młodzież

Juniorzy młodsi nadal na fali. W meczu wyjazdowym podopieczni trenera Grzegorza Karmelity pokonali w Jaworze Kuźnie 4:2. Doskonale spisali się również orlicy trenera Marcina Pawełko, którzy wygrali turniej z Okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – trener Marcin Kozłowski
Parasol Wrocław – Górnik Polkowice  3:2

 

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita
Kuźnia Jawor- Górnik Polkowice 2:4

Bramki : Mazurowski, Bukatowicz, Hoja, Zajączkowski

Górnik Polkowice: Szwaj, Bańka, Kuriata, Hoja, Januszko, Kasprzyszak, Korzepa, Leśniewski, Zajączkowski, Mazurowski.
Ponadto grali : Kisiecki, Szwedo, Czerep, Czesławiak, Maziarz, Adamek

Trener Grzegorz Karmelita: Sobotni mecz rozegraliśmy w ciężkich warunkach, płyta była grząska i bardzo mokra. Jednak to nie przeszkadzało mojemu zespołowi panować i mieć kontrolę przez cały mecz. Kuźnia sporadycznie atakowała, ale w tych kontrach była dość groźna. Stracone dwie bramki nie zdeprymowały Górnika, wręcz przeciwnie, mocniej zaczęliśmy atakować. Sytuacji było mnóstwo, lecz celowniki były dzisiaj naładowane ” ślepakami „. Wygrana bardzo cieszy. Cieszy również świetna gra całego zespołu, a także dominacja w każdej formacji. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to niewykorzystane sytuacje, ale wiadomo nie od dziś, gdy zespół gospodarzy parkuje tzw. ” autobus” w okolicach pola karnego, ciężko stworzyć klarowne sytuacje.

 

Żak 2010 – trener Marcin Pawełko

W Chocianowie odbył się Turniej z Okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Drużyna Żaków 2010 trenera Marcina Pawełko zajęła I miejsce pokonując kolejno FA Lubin 4-1, Spartę Grębocice 4-0, Akademię Piłkarską Dziesiątkę Radwanice
2-1, oraz remisując z gospodarzami Turnieju Champion Chocianów 2-2.

Górnik Polkowice: Igor Kot, Igor Mazij- Natan Szumański, Konrad Dyczko, Jakub Możejko, Piotr Bochen, Adam Ruszkiewicz, Siwek Bartosz, Maciej Micer oraz Dominik Padewski.

Galeria zdjęć