Grała polkowicka młodzież

W miniony weekend z powodzeniem grała nasza młodzież. Wysokie zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi, którzy rozgromili w Ząbkowicach Śl. Polonię aż 14 :0. Swoje pojedynki wygrali również juniorzy młodsi i trampkarze.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny

Polonia Ząbkowice Śl. – KGHM ZANAM Polkowice 0:14

Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita

KS Polkowice – Orla Wąsosz 7:1
Bramki : Mazurowski, Korzepa 2, Czyrniański, Malik 2, Leśniewski

KS Polkowice: Szwaj, Mielczarek, Malik, Kuriata, Hoja, Mazurowski, Kasprzyszak, Zajączkowski, Morawski, Korzepa, Czyrniański.
Na zmiany wchodzili : Rydz, Łada, Bańka, Kowalik, Janczak, Chyb, Leśniewski

Trener Grzegorz Karmelita: Zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Przyjezdni dotrzymywali nam kroku przez 15 minut, ale tylko dlatego, że KS grał nonszalancko. Mimo prowadzenia 4:0 do przerwy, skarciłem zespół w szatni za taki sposób walki. Po przerwie chłopcy wzięli sobie do serca poprawność gry i mecz skończył się wynikiem satysfakcjonującym. Dziękuję całemu mojemu zespołowi.