Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend nie był udany dla naszych drużyn młodzieżowych. Najlepiej spisali się trampkarze trenera Konrada Janczaka, którzy zremisowali w Świdnicy z Polonią-Stal 2:2.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny

KGHM ZANAM Polkowice – Chrobry Głogów 0:2

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki – Malawski, Kielar , Stettler, Medyński -Olszewski, Cichy, Kopeć, Osiadły – Kobyliński, Ciupka
Na zmiany wchodzili: Sobczyk, Pilewski

 

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita

Bobrzanie Bolesławiec – KS Polkowice 4:1
Bramka dla KS: Janczak w 52. min.

 

Trener Grzegorz Karmelita: Kolejny mecz kiedy ładnie gramy, ale niestety nie przekłada się to na wynik. Co z tego, że prowadzimy grę przez większą część spotkania, lecz mimo tego niektórym zawodnikom brakuje koncentracji oraz konsekwencji w działaniach boiskowych. Do 75. min. wynik był korzystny dla nas a na tablicy wyników było 1:1. W 80. min. sędzia po kontrowersyjnym faulu za drugą żółtą kartkę wyrzuca z boiska obrońcę Ks-u. Grając w dziesiątkę trudno o jakiś lepszy wynik. Porażka nie odzwierciedla jednak tego wyniku.

 

Liga Dolnośląska Trampkarzy – trener Konrad Janczak

POLONIA-STAL Świdnica – GÓRNIK Polkowice 2:2
Bramki dla KS: Gracjan KISIECKI, Marcel ŚMIETANA

 

Liga Dolnośląska Młodzików – trener Wojciech Jurak

Zagłębie II Lubin-KS Polkowice 16:1 (4:0)
Bramka dla KS: Kasjan Frankowski

 

KS Polkowice: Jakub Iżykiewicz, Tomasz Sulima, Patryk Swół, Maks Ostrowski, Seweryn Pasternak, Jakub Matwiszyn, Kasjan Frankowski, Jakub Łoziński, Fabian Frankowski, Marek Pawliszyn, Bartłomiej Tomaszewski, Bartłomiej Kuriata, Maksymilian Makowiecki, Mateusz Trojanowski, Oliwier Golasiński.

 

Trener Wojciech Jurak: Ja i moi zawodnicy otrzymaliśmy bardzo srogą lekcję piłki nożnej od sąsiadów z Lubina. Po dwóch ostatnich udanych meczach nie spodziewałem się tak słabej gry oraz wysokiego wyniku zwłaszcza, że miałem do dyspozycji najmocniejszy skład z roczników 2005 i 2006. Gospodarze zdecydowanie przewyższali nas w każdym aspekcie gry, do przerwy jeszcze nawiązywaliśmy walkę, ale obraz gry w drugiej połowie był przygnębiający. Na szczęście nie będzie rozpamiętywania, bo już w środę jedziemy na zaległy mecz do FC Wrocław Academy, a w sobotę u siebie gościmy pierwszy zespół Zagłębia Lubin. Trzeba podnieść głowy do góry i pokazać się z o wiele lepszej strony.

 

Klasa Okręgowa Młodzików – trener Marcin Kozłowski

Czarni Rokitki – KS Polkowice 13:0

KS Polkowice: Łukasz Jarząbek, Kasper Wojciński, Bartłomiej Bańka, Szymon Ziemniak, Jakub Woźniakiewicz, Jan Kręcichwost, Wiktor Prymatczuk, Jakub Fink, Miłosz i Marcel Bednarek, Mateusz Kubiś, Kasjan Oruba,

Trener Marcin Kozłowski: W ostatnią sobotę drużyna młodzików grała z wice liderem rozgrywek drużyną Czarnych Rokitki, w meczu wyraźnie widać było różnice wiekową co miło przełożenie na wynik 13:0. Mimo podjętej walki i zostawienia dużo zdrowia na boisku naszej drużynie nie udało się zdobyć honorowej bramki.