W miniony weekend grał Polkowicka młodzież. Najlepiej spisali się juniorzy starsi, którzy pokonali we Wrocławiu FC Academy, trampkarze z ligi dolnośląskiej oraz młodzicy.

Academy Wrocław – KGHM ZANAM Polkowice 0:1 (0:0)

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki – Medyński(Sobczyk),Kielar , Malawski, Olszewski, Kędziora, Cichy, Kopeć, Osiadły (Jakowicz), Ciupka (Kostek), Kobyliński

KS Polkowice – FC Wrocław Academy 2:2
Bramki dla KS: Adrian Malik, Patryk Morawski)

KS Polkowice: Rydz, Turek, Kuriata, Mazurek, Leśniewski, Bugaj (Kowalik 41′), Mielczarek, Morawski, Malik, Zajączkowski, Mazurowski (Marciniak 80′).
Pozostali w rezerwie: Krystecki, Łada, Chyb, Szymczak

Trener Grzegorz Karmelita: Zespół z Wrocławia podniósł nam wysoką poprzeczkę. Z gry nie wyglądaliśmy źle na tle Academy i gdybyśmy to my w pierwszych minutach strzelili bramkę, to rywal musiałby odrabiać straty. Tak się jednak nie stało. Do szatni schodziliśmy pomimo dobrej gry z wynikiem 0:2 i to my musieliśmy odrabiać niekorzystny wynik. W drugiej połowie wystarczyły 2 minuty, aby doprowadzić do remisu. A w samej końcówce, kiedy rywal uzyskał przewagę, mogliśmy grając z kontry strzelić zwycięską bramkę. Powiem tak, mam zespół, który ma charakter pomimo młodego wieku. To czas pokaże, czy moi chłopcy okrzepną piłkarsko. Jeżeli tak będzie, to będzie niezły kolektyw.

Liga Dolnośląska Trampkarzy- trener Konrad Janczak

KS Polkowice – GÓRNIK NM Wałbrzych 3:2
Bramki dla KS: Marcel ŚMIETANA, Oskar BURDA, Kacper POCZWARDOWSKI

Klasa Okręgowa Młodzików – trener Marcin Kozłowski

Dąb Stowarzyszenie Siedliska – KS Polkowice 5:2

KS Polkowice: Łukasz Jarząbek, Kasper Wojciński, Eryk Dąbrowski, Jan Kręcichwost, Oliwier Kikut, Adrian Hiltajczuk, Bartosz Januszko, Miłosz i Marcel Bednarek, Wiktor Prymatczuk, Mateusz Kubiś, Jakub Fink, Jakub Woźniakiewicz

Trener Marcin Kozłowski: Na przerwę zeszliśmy z dobrym wynikiem 2:2. Bramki były dziełem Miłosza i Marcela Bednarków, niestety w drugiej połowie przeciwnik okazał się lepszy strzelając nam 3 gole. Może udałoby się utrzymać wynik, a nawet i wygrać, niestety zabrakło nam kilku powołanych piłkarzy, co było powodem grania niektórych osób cały mecz bez jakiejkolwiek zmiany. Z meczu na mecz nasza drużyna stara się coraz bardziej i widać postęp w grze.