Grała Polkowicka młodzież

W miniony weekend grali młodzi piłkarze KS Polkowice. Najlepiej spisali się juniorzy starsi, którzy wygrali na wyjeździe z Karkonoszami oraz młodzicy trenera Paliszkiewicza, pokonując u siebie Chojnowiankę.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny

Karkonosze Jelenia Góra- KGHM ZANAM Polkowice 0:3
Bramki: Medyński, Kobyliński, Malawski

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki – Medyński, Kielar , Stettler, Olszewski (Junak) –Kędziora (Osiadły), Cichy, Kopeć ,Kostek (Pilewski) – Ciupka (Boczek), Kobyliński (Malawski)

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita

KS Polkowice –  WKS Śląsk Wrocław 1:7
Bramka dla KS: Marciniak

KS Polkowice: Rydz, Bańka od 20 min. Mazurowski od 69 Marciniak, Turek od 41 Szymczak od 51 min. Szczypecki, Kuriata, Mazurek, Mielczarek, Morawski, Malik, Korzepa, Kowalik od 51 Chyb, Zajączkowski.

Trener Grzegorz Karmelita: Mecz rozpoczęliśmy od mocnych ataków na zespół WKS. Dobra gra do trzydziestu minut przyniosła nam trzy sytuacje stuprocentowe, które nie zamieniliśmy na bramki. Więc stara prawda mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i Śląsk objął prowadzenie po stałym fragmencie. Niestety drugi błąd w defensywie kosztował nas utratą drugiego gola. Druga połowa również dawała nam nadzieje na doprowadzenie choćby do remisu. Między 60 a 70 minutą nastąpił jednak regres zespołu z Polkowic i WKS dołożył jeszcze pięć bramek, tu rywal pokazał swą wyższość. Przyjezdni byli silniejsi fizycznie i dominowali szybkością.

Wynik wydaje się złudny, fakt że przegraliśmy tak wysoko nie oznacza, że mój zespół grał słabo. W drugiej połowie musieliśmy podjąć próby ataku, co Wrocław wykorzystał perfekcyjnie przeprowadzając udane kontry. Strzeliliśmy honorowego gola lecz wynik do końca nie uległ zmianie.

Klasa Okręgowa Młodzików – trener Marcin Kozłowski

Stal Chocianów – KS Polkowice 7:3
Bramki dla KS-u: Kuba Woźniakiewicz, Miłosz Bednarek i Bartek Wietuszyński.
KS Polkowice: Jarząbek Łukasz, Kasper Wojciński, Bartłomiej Bańka, Oliwier Kikut, Jan Kręcichwost, Eryk Dąbrowski, Jakub Woźniakiewicz, Bartosz Wietuszyński, Kasjan Oruba, Miłosz i Marcel Bednarek, Mateusz Kubiś, Jakub Fink, Miłosz Ślusarczyk.

Trener Marcin Kozłowski: Kolejny ciężki mecz z drużyną Stali Chocianów. Po intensywnej walce mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla przeciwnika. Mimo dużej przewagi rywali chłopaki nie poddawali się i ciężko walczyli.  Efektem tego była znacząca poprawa wyniku z poprzedniego tygodnia.