Grała polkowicka młodzież

Miniony weekend był niezwykle udany dla naszej młodzieży. Wszystkie ekipy KS-u zanotowały wygrane poprawiając swój bilans punktowy.

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny
Pogoń Oleśnica – KS Polkowice 1:2 (1:0)
Bramki dla KS: Kędziora i Kostek

KS Polkowice: Zdobylak, Cichy, Żurkowski, Wasieńko, Kopeć, Kielar. Jankowski, Osiadły, Kędziora, Świdwa , Kobyliński
Na zmiany wchodzili: Malawski, Żywakowski, Olszewski, Kostek, Jakowicz


Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita

Ślęza Wrocław – KS Polkowice 0:3

 
Klasa Okręgowa Trampkarzy – trener Marcin  Pawełko
Chojnowianka Chojnów – KS Polkowice 0:4 (0:2)
Bramki: Tadla Ksawery, Marciniak Filip, Kowalik Bartosz, Kisiecki Gracjan

KS Polkowice:  Bąk- Bukatowicz, Mazurek, Maziarz, Bańka, Kowalik, Kujawski, Szczypecki, Marciniak, Chyb, Kisiecki – Karp, Kaczmarek, Kubicki, Adamek, Szymczak,


Orlik 2007 – trener Marcin Kozłowski

Korzystając z zaproszenia Szkółki Piłkarskiej z Chocianowa nasza drużyna zaingerowała  rundę wiosenną na trawie rozgrywając sparing z tamtejszym Chempionem. Było to fajne przetarcie przed ligą turniejową, która czekała nas następnego dnia. Mecze obfitowały w zgrane akcje i ładne bramki. Sparing z wymagającym przeciwnikiem jak najbardziej udany. Należy zwrócić uwagę na fakt, że w sparingu uczestniczyły dwie nasze drużyny: I- złożona z zawodników którzy wrócili w środę z Zielonej Szkoły po 3 tygodniach i II- zawodników,  którzy nie uczestniczyli w Zielonej Szkole.
W sobotę udaliśmy się natomiast do Wąsosza na pierwszy turniej w ramach ligi turniejowej. Nasza drużyna rywalizowała z drużyną Zametu Przemków, Pogoni Góra i trzema zespołami gospodarzy czyli Orli Wąsosz. KS zagrał bardzo dobre zawody wygrywając 4 mecze i notując 1 przegraną. Zawodnicy pokazali dobrą skutecznością strzelając ponad 20 bramek w 5 meczach.
W sparingu i lidze Drużynę KS-U reprezentowali:
Kasper Wojciński, Łukasz Jarząbek, Bartłomiej Bańka. Bartosz Wietuszyński, Wiktor Prymatczuk, Dominik Kwas, Miłosz Ślusarczyk, Szymon Skalny, Marcel Koziołek, Krystian Bukatowicz, Igor Węgrzyn, Kasjan Oruba, Szymon Ziemniak, Jakub Fink, Adrian Hiltajczuk, Tomasz Tarkiewicz.