Grała Polkowicka młodzież

W minioną środę swoje mecze ligowe rozegrali młodzi piłkarze KS Polkowice. Młodzicy z ligi dolnośląskiej pokonali Academy Wrocław, juniorzy starsi zremisowali ze Śląskiem, natomiast młodzicy z klasy okręgowej nie sprostali Pogoni Góra.

 

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny

KS Polkowice – Śląsk Wrocław 2:2 (1:1)
Bramki dla KS-u: Jakub Kobyliński 2
KS Polkowice:  Kopaniecki, Kielar, Żurkowski, Wasienko, Cichy, Kopeć, Olszewski, Kędziora, Osiadły, Kobyliński, Świdwa

Na zmiany wchodzili: Żywakowski, Sobczyk, Malawski, Jankowski

 

Liga Dolnośląska Młodzików – trener Konrad Janczak

Klub Sportowy Polkowice – FC Wrocław Academy 2:0 (1:0)
Bramki: Śmietana Marcel, Poczwardowski Kacper

KS Polkowice: Prośniak (Macała) – Pociecha Poczwardowski, Pieczarka (Czarnecki) Kubica, Matwiszyn, Borys Leopold (Oskar Leopold), Lasota (Łysakowski), Śmietana (Burda)

 

Klasa Okręgowa Młodzików – trener Rafał Paliszkiewicz

KS Polkowice II  – Pogoń Góra 0:4  (0:2)

W rozegranym awansem meczu Klasy Okręgowej Młodzików podopieczni trenera Rafała Paliszkiewicza zmierzyli się z zespołem  wicelidera -Pogonią Góra. Dwie równo przegrane  połowy wskazywałyby  na wyraźne zwycięstwo przeciwnika. Jednak nie było tak do końca, ponieważ gospodarze nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji  strzeleckich, które na pewno zmieniłyby obraz meczu.

Rafał Paliszkiewicz:   Jestem bardzo zadowolony z gry moich zawodników. Graliśmy z przeciwnikiem o rok i dwa lata starszym a piłkarsko nie byliśmy gorsi. Przeważyły lepsze warunki fizyczne przeciwnika. Szkoda, że nie strzeliliśmy chociaż jednej bramki spośród kilku sytuacji.  Cały zespół zasługuje na pochwałę a na szczególne  wyróżnienie w tym meczu zasługują Bartosz Tomaszewski, Marek Pawliszyn, Bartek Kuriata, Mateusz Czarny i bramkarz Alan Pęciak.