Grała polkowicka młodzież

Ze zmiennym szczęściem grały nasze drużyny w rozgrywkach ligowych. Najlepiej spisali się młodzicy i trampkarze, którzy wygrali swoje mecze.


Liga Dolnośląska Juniorów Starszych – trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny
Zagłębie Lubin – KS Polkowice 2:0 (1:0)

KS Polkowice: Furtak, Kielar, Żurkowski, Wasieńko, Cichy, Kopeć, Olszewski, Kostek, Osiadły. Świdwa, Kobyliński
Na zmiany wchodzili: -Malawski, Wilczyk, Jakowicz, Kędziora, Sobczyk


Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych – traner Grzegorz Karmelita/ Wojciech Jurak

Polonia-Stal Świdnica – KS Polkowice 2:1 (1:0)
Bramka dla KS: Kamil Grygiel

KS Polkowice: Malec – Medyński, Malik, Simlat, Kupczyński (Michalski 41) – Boczek, Morawski, Sobczyk (Ciunajtis 41), Junak, Grygiel – Sienkiewicz.

Trener Wojciech Jurak: Do przerwy Polonia przeważała i miała lepsze sytuacje. Bramkę straciliśmy po rzucie wolnym z dystansu, piłka minęła wszystkich zawodników i bezpośrednio wpadła do bramki. Początek drugiej połowy to obroniony karny Mateusza Malca i chłopaki zaczęli grać z większym zaangażowaniem i walecznością. Zepchnęli Polonię do mocnej obrony i w 47. minucie po ładnym strzale Kamila Grygiela wyrównali. Po chwili następny ładny strzał z dystansu Kornela Ciunajtisa, który obronił golkiper miejscowych. Do końca meczu lekką przewagę mieli gospodarze, ale nic wielkiego z tego nie wynikało. Remis byłby całkiem sprawiedliwym wynikiem, jednak już w doliczonym czasie gry Polonia-Stal miała rzut wolny ostatniej szansy. Piłka po strzale z 30 metrów odbiła się po drodze od jednego z napastników i całkowicie zmyliła Malca.

Liga Dolnośląska Młodzików – trener Konrad Janczak
Chrobry Głogów – Klub Sportowy Polkowice 0:2 (0:2)
Bramki: Leopold Borys x 2 (asysty Śmietana Marcel x 2)

KS Polkowice: Macała (Prośniak) – Pociecha (Kowalski) Poczwardowski Pieczarka Tymofiejew (Kubica) Matwiszyn ( Bereś) Leopold Borys (Frankowski) Leopold Oskar (Łysakowski) Śmietana (Burda)


Klasa Okręgowa Trampkarzy – trener Marcin Pawełko

KS Polkowice – Chrobry Głogów  4:1 (1:0)
Bramki dla KS:  3x Marciniak Filip, 1- Jakub Kujawski

KS Polkowice: Rydz- Bukatowicz, Mazurek, Bańka,Chyb, Maziarz, Kujawski, Kowalik, Szczypecki, Mazurowski, Marciniak – Talda, Kisiecki, Bąk, Karp, Adamek, Kubicki, Szymczak