Grała polkowicka młodzież

Za nami kolejne mecze naszej młodzieży. Tym razem ponownie najlepiej spisali się młodzicy trenera Konrada Janczaka, którzy w lidze dolnośląskiej pokonali u siebie Górnika Wałbrzych 8:0.

janczi-liga-mlodzik

Liga Dolnośląska Juniorów –   trener Andrzej Wójcik, Marcin Jeziorny
Górnik Wałbrzych – KS Polkowice  4:2 (1:2)

Bramki dla KS: Kamil Gajewski, Jakub Kobyliński

KS Polkowice: Jakub Kopaniecki, Dawid Malawski, Adrian Kielar, Dominik Wasienko, Bartek Jankowski (Jakub Stettler), Marcel Kopeć, Kamil Olszewski, Kacper Kędziora, Kamil Gajewski (Kacper Zdobylak), Dawid Kostek, Jakub Kobyliński
Trener Andrzej Wójcik: Całe spotkanie ustawiła czerwona kartka dla Jakuba Kopanieckiego , który w 15 minucie złapał piłkę poza polem karnym , za co sędzia zawodów podyktował rzut wolny z , którego padła bramka wyrównująca dla Górnika. W 30 minucie dajemy jeszcze znaki życia strzelając bramkę na 2:1 ale druga odsłona to już proste błędy jednego z obrońców , które doprowadzają do tego że Górnik wyrównuje a potem z nawiązką pokonuje słabnących gości. Szkoda ważnego przegranego meczu , który przy normalnym podejściu zawodników powinniśmy zdecydowanie wygrać. Każdy mecz jest inny a to spotkanie w naszym wykonaniu powinno nosić tytuł „jak zepsuć coś, co się mozolnie buduje”. Dziwne zachowania części zawodników zmusza do zastanowienia się o dokoptowanie nowych graczy i ożywienie konkurencji w przerwie zimowe.

Liga Dolnośląska juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita
Śląsk Wrocław – KS Polkowice 6:0 (1:0)

Liga Dolnośląska Młodzików – trener Konrad Janczak
KS Polkowice – GÓRNIK NM Wałbrzych 8:0

Bramki: ŁYSAKOWSKI Sebastian 3 (lub LEOPOLD Borys x 1), ŚMIETANA Marcel 2, LEOPOLD Oskar 1, KOWALSKI Błażej 1, PIECZARKA Eryk 1

Orlik 2007 – Trener Marcin Kozłowski

Trener Marcin Kozłowski: W minioną  sobotę nasz rocznik 2007 rozegrał pierwszy turniej na hali. Wyjechaliśmy do Legnicy, gdzie skorzystaliśmy z zaproszenia drużyny Konfeksu. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze zajmując II miejsce za drużyna Javorii Jawor, która tego dnia okazała się najlepsza. Oto wyniki:

Ks Polkowice- Zagłębie Lubin 1-0 (Januszko)
Ks Polkowice- Javoria Jawor 0-2
Ks Polkowice- Konfeks I Legnica 2-0 (Januszko, Miłosz Bednarek)
Ks Polkowice- Footballu Academy Legnica 1-0(Miłosz Bednarek)
Ks Polkowice- Konfeks II Legnica 5-0(Januszko,Miłosz i Marcel Bednarek, Hiltajczuk-2)

Cała drużyna zasługuje na wielkie brawa a w oczach organizatorów i trenerów najlepszym bramkarzem turnieju został Kasper Wojciński a najlepszym zawodnikiem KS-u Szymon Skalny.

Ks Polkowice tego dnia reprezentowali: Kasper Wojciński, Łukasz Jarząbek, Szymon Skalny, Bartłomiej Bańka, Adrian Hiltajczuk, Jakub Woźniakiewicz, Wiktor Prymatczuk, Bartosz Januszko, Miłosz i Marcel Bednarek

Orlicy – trener Rafał Paliszkiewicz

Dnia 20.11.2016r. podopieczni trenera Rafała Paliszkiewicza uczestniczyli w IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Mieczysława Buchaniewicza w Legnicy. W turnieju grało sześć zespołów z rocznika 2006: KGHM Zagłębie Lubin, Konfeks Legnica I i II, Footbal Akademia Legnica, Javoria Jawor i KS Polkowice.

6. Konfeks Legnica II

Drużyna w turnieju wystąpiła w składzie: Dawid Gawron, Marek Pawliszyn, Bartek Kuriata, Filip Zenderowski, Alan Pęciak, Mateusz Szarek, Michał Mowczan, Bartek Tomaszewski, Filip Zenderowski i Gracjan Śliwka.