Grała polkowicka młodzież

W miniony weekend grały nasze drużyny młodzieżowe. Swoje pojedynki wygrali m.in. juniorzy młodsi oraz trampkarze.

Liga Dolnośląska Juniorów
KS Polkowice – AKS Strzegom 0:0

KS Polkowice: Gromada, Żelem (Bogatko), Stępień (Seta), Dybizbański, Kwiecień, Nowakowski (Cieśla), Bekieszczuk (Pietrzak), Cios, Matusiak (Surożyński), Kochman, Pietruszka (Czerep).

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
KS Polkowice – Unia Złoty Stok 9:0 (5:0)

Bramki: Mateusz Tkacz 5, Dawid Świdwa 2, Piotr Białocerkiwicz, Kamil Kozina.

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Kuźnia Jawor – KS Polkowice 2:1

Klasa Okręgowa Trampkarzy
Orla Wąsosz – KS Polkowice 1:3 (1:2)
Bramki:
DawidKostek 2, Adrian Krawczyk.

KS Polkowice: Kowal, Szatkowski, Czernik – Zgała, Sobczyk, Olszewski, Turoboś -Kostek, Malinowski, Krawczyk, Chrapko.

W fatalnych warunkach pogodowych, ale na dobrze przygotowanej murawie odbyło się rozegrane w Wąsoszu spotkanie w Klasie Okręgowej Trampkarzy. Orla zaczęła mecz imponująco i już w pierwszej akcji objęła prowadzenie. Po zimnym prysznicu zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Wójcika zabrał się do odrabiania strat.

Seryjnie marnowaliśmy dogodne sytuacje do zdobycia gola. Jednak do przerwy prowadziliśmy 2: 1 – mówi trener Andrzej Wójcik. Druga część meczu była bliźniaczo podobna do pierwszej. Optyczna przewaga KS-u i kilka sytuacji, z których wykorzystaliśmy tylko jedną. Orla w porównaniu do pierwszego meczu, w którym wygraliśmy wysoko zrobiła ogromny postęp – kończy Wójcik.

W następnej kolejce trampkarze KS-u Polkowice zagrają na wyjedzie z Miedzią Legnica.