Grała polkowicka młodzież

W miniony weekend grała nasza młodzież. Najlepiej zaprezentowali się trampkarze rywalizujący w Lidze Dolnośląskiej. Podopieczni trenera Konrada Janczaka pokonali na wyjeździe Polonię Środa Śląska 8:3.

 

Liga Dolnośląska Juniorów
Górnik Wałbrzych-KS 6:0 (3:0)

KS Polkowice: Gromada, Żelem (Pietrzak), Cieśla, Dybizbański (Grzegorzewski), Kwiecień, Cios, Kochman, Matusiak, Bekieszczuk, Pietruszka (Bogatko), Czerep.

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych 
Górnik Wałbrzych-KS 3:0 (0:0)

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Polonia Środa Śląska – KS Polkowice 3:8 (3:1)
Bramki dla KS-u: Gudalewicz 3, Frankowski, Kocik, Marszalek, Osiadły, Zdobylak

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy już w 15 min. po błędach bramkarza i obrońców prowadzili 3 0. Po przerwie nasi piłkarze pałali żądzą odrobienia strat bramkowych i szybko doprowadzili do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 8:3. Mimo tych trzech błędów indywidualnych zagraliśmy niezłe zawody. Tylko dobre drużyny potrafią się podnieść z wyniku 0:3 i wysoko wygrać całą rywalizację. Dziękuję moim zawodnikom za zaangażowanie i zostawienie na boisku serducha– podsumował spotkanie trener Konrad Janczak.

KS Polkowice: Zdobylak – Golinczak, Kłeczek, Medyński, Frankowski, Jeziorny, Kocik, Marszałek, Osiadły, Surżykiewicz, Gudalewicz.

Liga Dolnośląska Młodzików
Polonia Środa Śląska – KS Polkowice 13:0

Klasa Okręgowa Młodzików
KS Polkowice – Kaczawa Bieniowice 5:7