Grała polkowicka młodzież

W miniony weekend grały nasze zespoły młodzieżowe. Juniorzy zmierzyli się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, natomiast młodzicy z klasy okręgowej podejmowali Pogoń Góra.

30

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych

Niestety nie udała się wyprawa piłkarzy KGHM ZANAM do Lubina. Podopieczni trenera Andrzeja Wójcika ulegli juniorom Zagłębia aż 1:7. Była to dotkliwa lekcja futbolu. Tylko ostatnie 15 minut pierwszej części meczu było dobre w wykonaniu polkowiczan. Po strzeleniu kontaktowej bramki na 1:3 nasi piłkarze mogli zdobyć jeszcze jedną bramkę, niestety Dawid Świdwa nie podał do lepiej ustawionego Dawida Kostka. Lubinianie posiadali wyraźną przewagę w grze, wykorzystali słabość juniorów z Polkowic i zasłużenie odnieśli wysokie zwycięstwo.

Jeśli chodzi o sprawę mentalną oraz podejście zawodników do gry to czeka nas dużo pracy. Nie ukrywam, że bardzo dużo spraw zakulisowych ma wpływ na naszą postawę na boisku. Jeżeli chcemy dobrze grać w Lidze Dolnośląskiej to musimy być skoncentrowani na meczu. Póki, co trudno kogoś polecić do kadry pierwszego zespołu – podsumował spotkanie trener Wójcik.

Zagłębie Lubin – KGHM ZANAM Polkowice 7:1 (4:1)
Bramka dla KGHM ZANAM: Jankowski

KGHM ZANAM Polkowice: Furtak- Białocerkiewicz, Żurkowski, Żywakowski, Tański, Wasieńko – Jankowski, Kostek, Konefał, Rybarczyk – Świdwa.
Rezerwowi: Leśniewski, Suchora, Wadas, Sobczyk, Sołtyński

 

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
Zagłębie Lubin – KGHM ZANAM Polkowice 6:1 (3:1)

 

Klasa Okręgowa Młodzików
KGHM ZANAM Polkowice – Pogoń Góra 1:2