Grała polkowicka młodzież

Ostatni weekend należał do naszych juniorów. Swoje pojedynki wygrali zarówno juniorzy starsi jak i ich młodsi koledzy. Dla podopiecznych trenera Andrzeja Wójcika było to ostatnie spotkanie ligowe w rundzie jesiennej, którą zakończyli na pozycji lidera.

Liga Dolnośląska Juniorów – trener Waldemar Jedynak

KS Polkowice – Polar Wrocław 5:0 (0:0)
Bramki: Nowakowski 2, Ignatowicz, Kucharuk, Matusiak

KS Polkowice: Furtak – Górecki (70 Kozina) , Seta, Ignatowicz, Kwiecień, Nowakowski, Tański (65 Matusiak), Białocerkiewicz (46 Żelem), Suchora (46Konefał), Czerep(60 Pietrzak), Cios (46 Kucharuk).

Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych – trener Andrzej Wójcik

KS Polkowice – Orla Wąsosz 3:0 (3:0)
Bramki-Marek Zurkowski,Patryk Kłak,Bartek Husar

KS Polkowice: Maciej Pfajfer (41 Adrian Wadas) – Marek Żurkowski, Patryk Kłak, Bartek Szeliga (41 Piotr Zgała) – Dawid Malawski, Borys Szatkowski, Dominik Żywakowski, Dominik Waśieńko (41 Adrian Krawczyk) – Bartek Jankowski ( 56 Michał Malinowski) – Dawid Kostek (15 Jarek Tkaczyk), Bartek Husar.

W ostatnim meczu sezonu juniorzy młodsi KS Polkowice pokonali rywali z Wąsosza w stosunku 3:0, ustalając wynik końcowy już do przerwy. Nasza gra w pierwszych 40 minutach wyglądała przyzwoicie i zasłużenie prowadziliśmy 3:0. Po zmianie stron moi zawodnicy przeszli koło meczu. Być może wpływ na to miało mocno grzejące słońce, które przypominało o mijającym lecie i o wakacjach. Po” wyczerpujących” 7 meczach przed nami długa przerwa zimowa, która będzie trwała około5 miesięcy – podsumował ostatnie spotkanie rundy jesiennej trener Andrzej Wójcik.