Grała nasza młodzież

Miniony weekend był bardzo udany dla polkowickiej młodzieży. Swoje mecze w Lidze Dolnośląskiej wygrali juniorzy. Sukcesem zakończyły się również spotkania naszych trampkarzy.

Liga Dolnośląska Juniorów
Orzeł Ząbkowice – KS Polkowice 1:12 (0:4)
Bramki dla KS: Czerep-3, Pietruszka – 2, Klepacki -2, Nowakowski, Matusiak, Pietrzak, Kwiecień, Bogatko
KS Polkowice: Gromada, Żelem, Dybizbański, Cieśla (Bogatko), Kwiecień, Nowakowski (Klepacki), Bekieszczuk (Pietrzak), Cios, Matusiak, Pietruszka, Czerep

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
Victoria Świebodzice – KS Polkowice 2:6

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Parasol Wrocław – KS Polkowice 1:1
KS Polkowice: Malec Mateusz, Damian Golinczak, Ciunajtis Kornel, Medyńskie Dominik, Mikołajczak Kacper, Jeziorny Krystian, Osiadły Kacper, Frankowski Kajetan, Zdebiak Hubert, Gudalewicz Dawid, Michalski Maciej. Zmiany: Surżykiewicz Szymon.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie nasz zespół nie wykorzystał dwóch 100% sytuacji, natomiast przeciwnik zdołał objąć prowadzenie. W przerwie powiedzieliśmy sobie jak mamy grać i że mamy zostawić 120% „serducha” na boisku, tak też się stało. Po dośrodkowaniu w pole karne futbolówkę do bramki rywala skierował Dawid Gudalewicz – powiedział po meczu trener Konrad Janczak.

W drugiej odsłonie polkowiczanie mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Swoich szans nie wykorzystali: Osiadły, Ciuntajtis i Frankowski.

Mogliśmy wygrać ten mecz, ale szanujemy punkt, bo był zdobyty na ciężkim terenie bez dwóch podstawowych zawodników. Po dobrze przepracowanej zimie powiedziałem drużynie, że mimo grania ze starszymi runda wiosenna będzie dla nas udana. I tak się zaczęło, wygrana z Zagłębiem Lubin i Polonią Wrocław, gdzie po słabszej dyspozycji pokazaliśmy charakter wygrywając 4:3. No i trzeci remis w meczu wyjazdowym z Parasolem. Mamy za sobą bardzo dobry początek, ale nie zapominamy, że najważniejszy jest rozwój indywidualny a co za tym idzie progres całej drużyny. Co los przyniesie w następnych meczach zobaczymy?- kończy trener Janczak.

Klasa Okręgowa Trampkarzy
Prochowiczanka Prochowice – KS Polkowice 0:7 (0:1)
Bramki: Malinowski 2, Krawczyk 2, Turoboś1, Kostek 1, Zgała1
KS Polkowice: Kopaniecki -Kowal, Szatkowski, Czernik- Zgała, Turoboś, Malinowski, Leśnik – Kostek, Krawczyk, Grzywacz, Kłeczek

W kolejnym meczu Klasy Okręgowej Trampkarz młodzi zawodnicy KS Polkowice wygrali wysoko z Prochowiczanką 7:0.Pierwsza część meczu apatyczna w naszym wykonaniu, stąd skromne prowadzenie 1:0.Po dokładnej analizie w przerwie zawodnicy wyszli z innym nastawieniem i worek z bramkami się otworzył. Nasza wygrana i przewaga w całym spotkaniu była wyraźna i zasłużenie dopisaliśmy do naszego bilansu punktowego kolejne 3 punkty. Na uwagę zasługuje kolejna wygrana bez straty gola.