Mapa strony

Grad bramek z Prochowiczanką

Podopieczni Andrzeja Wójcika rozgromili w Polkowicach aż 16:0 Prochowiczankę Prochowice. Bramki dla zielono-czarnych strzelali: Dawid Kostek, Grzegorz Lasek (obaj po 4 gole), Kamil Olszewski (3 gole), Michał Malinowski, Kamil Białasik (obaj po 2 gole) i Damian Budziński. Spotkanie rozegrano w ramach 3. kolejki Klasy Okręgowej Trampkarzy.

Przez całe spotkanie inicjatywa leżała po stronie gospodarzy. To polkowiczanie dyktowali warunki gry i nadawali ton wydarzeniom na boisku. W rezultacie zadali rywalom aż szesnaście ciosów  i do swojego dotychczasowego dorobku dodali kolejny komplet punktów. Goście mieli szansę zdobyć honorowe trafienie, ale tego dnia dobrze między słupkami prezentował się Jakub Kopaniecki. Swojego zadowolenia z postawy zespołu nie krył po meczu Andrzej Wójcik, trener polkowickich trampkarzy – Kolejny raz zespół perfekcyjnie realizował założenia taktyczne. Cieszymy się z następnego zwycięstwa w lidze. Imponująca jest również nasza skuteczność, bowiem w trzech meczach zdobyliśmy aż trzydzieści pięć bramek. Po trzech kolejkach nasz zespół z dorobkiem 9 punktów zajmuje fotel lidera Klasy Okręgowej Trampkarzy. W następnym meczu polkowiczanie zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 11.

KS Polkowice: Komaniecki – Kowal, Szatkowski, Krawczyk Budziński, Zgała, Malinowski Czajka, Olszewski, Kostek Białasik, Wójcik, Bieniek, Krzysiek, Lasek.