Grad bramek w Polkowicach

Piłkarze KS II Polkowice rozgromili aż 10:2 Spartę Rudna. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Mariusz Szuszkiewicz (3 gole), Wojciech Jurak (3 gole), Christian Tomyk, Mateusz Szczepaniak, Damian Ałdaś i Paweł Niemasz. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 9. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.
Najwięcej bramek padło w pierwszej połowie. Polkowiczanie w przeciągu trzech kwadransów zdołali dziewięciokrotnie umieścić futbolówkę w siatce rywala. Dwóch zawodników KS Polkowice – Wojciech Jurak i Mariusz Szuszkiewicz – strzelili po trzy bramki. Po zmianie stron Marcin Niemasz został ukarany drugą żółtą kartką i polkowiczanie musieli do końca meczu grać w dziesiątkę. Mimo to zdołali dołożyć jeszcze jedno trafienie. Ostatecznie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wysokim zwycięstwem 10:2 dla KS II Polkowice. Swojego zadowolenia z postawy zespołu nie krył Grzegorz Karmelita, trener polkowickich rezerw – W spotkaniu z Rudną zespół zagrał bardzo agresywnie. Od pierwszych minut nawoływałem drużynę do wzmożonych ataków. Ambitna gra popłaciła, bowiem spotkanie obfitowało w bramki. Dziękuje chłopakom za zaangażowanie i walkę w tym meczu – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. Nasz drugi zespół w dziewięciu meczach zgromadził szesnaście punktów i zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce polkowiczanie udadzą się do Jawora, gdzie zmierzą się z wiceliderem tegorocznych rozgrywek. Spotkanie z Kuźnią Jawor odbędzie się 6 października o godz. 17.

Skład KS II Polkowice: Primel – Martynowicz (35’ Niemasz P.), Niemasz M., Szuszkiewicz, Ałdaś, Tomyk (46’ Bancewicz), Kusowski (77’ Wieczorek), Kwaśniewski (76’ Stencel), Szuszkiewicz P. (80’ Sitnicki), Szczepaniak (46’ Sworacki), Jurak.