Górnicy w delegacji

Już we wtorkowe popołudnie piłkarze Górnika udali się do Stargardu. W środę polkowiczanie zmierzą się w meczu ligowym z miejscowym zespołem Błękitnych.

Tym razem zielono-czarni będą mieli trochę krótszą trasę niż w ostatnim czasie.  Czeka ich bowiem do pokonania niespełna 300 kilometrów. Drużyna Błękitnych to kolejny rywal na drodze podopiecznych trenera Janusza Niedźwiedzia. Jesienią Górnik po bramkach Piotra Azikiewicza i Marka Opałacza pokonał u siebie Błękitnych 2:1.
Nasz środowy rywal okupuje w ligowej tabeli 16. lokatę i walczy o pozostanie w gronie drugoligowców. Polkowiczanie mają zupełnie inne cele. Walczą o awans do I ligi. W swoim ostatnim meczu ligowym Błękitni zremisowali 1:1 we Wronkach z rezerwami Lecha, natomiast nasz zespół pokonał u siebie Olimpię Elbląg 2:1 i zajmuje fotel lidera. Środowe spotkanie pomiędzy Błękitnymi Stargard a Górnikiem Polkowice rozpocznie się o godz. 13.00.
Bezpośrednią relację z meczu przeprowadzi telewizja internetowa TVcom.

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2020-2021/198739-KP-Blekitni-Stargard-KS-Gornik-Polkowice-30-kolejka.htm