Mapa strony

Głos trenerów po meczu Raków – KS Polkowice

Na konferencji pomeczowej obaj trenerzy nie ukrywali, że wynik remisowy odzwierciedlał sytuację na boisku. Szkoleniowcy wyrazili też zadowolenie z postawy swojego zespołu oraz cennego punktu.

Janusz Kubot- trener KS Polkowice: Remis jest wynikiem sprawiedliwym. Jestem zadowolony z gry swojej drużyny. Jesteśmy młodym zespołem i w pewnych momentach zabrakło nam doświadczenia i tzw. cwaniactwa boiskowego. W ostatnim meczu wyjazdowym w Kluczborku, straciliśmy bramkę w ostatnich minutach doliczonego czasu gry. Dziś było podobnie, bo Raków strzelił nam bramkę wyrównującą do szatni tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Ten gol na pewno w jakiś sposób ustawił ten mecz, ponieważ po przerwie prowadząc 1: 0 mielibyśmy komfortową sytuację. Mimo tego stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, z których mogły paść bramki. Gospodarze też mieli swoje okazje do zdobycia gola. Remis to sprawiedliwy wynik.

Jerzy Brzęczek- trener Rakowa Częstochowa: Pod względem utrzymania się przy piłce i kultury gry to niewątpliwie zespół gości miał nad nami przewagę. My natomiast mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, po których powinny paść gole. Uważam jednak, że każdy punkt trzeba szanować. Liga jest długa i punkty trzeba dodawać.