Falstart juniorów młodszych

W meczu inaugurującym rozgrywki Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych piłkarze KS Polkowice ulegli na wyjeździe Kuźni Jawor 0:5. W najbliższą sobotę podopieczni trenera Grzegorza Karmelity zagrają we Wrocławiu ze Ślęzą.

Kuźnia Jawor – KS Polkowice 5:0

Skład: Rydz (Krystecki), Turek, Malik, Mazurek, Bańka, Mielczarek (Chyb, Kubicki), Kuriata, Korzepa (Łada), Kasprzyszak, Zajączkowski (Marciniak), Janczak (Kowalik)

Trener Grzegorz Karmelita: Początek meczu nie był najlepszy, w ciągu niecałych 5 minut straciliśmy dwie bramki. Ogólnie pierwsze trzydzieści minut „przespaliśmy”. Pierwsza połowa tragiczna, do szatni schodziliśmy z wynikiem 4:0 dla Jawora. W drugiej połowie graliśmy bardzo dobrze. Była agresja, walka, pomysł, sytuacje…niestety, nie wykorzystane.

Zespół jest nowy i musi okrzepnąć. Niektórym brakuje tzw. charakteru, ale nie ulega wątpliwości, że chłopcy muszą się dotrzeć. Drużyna juniorów młodszych, to w przeważającej liczbie rocznik 2002. Czeka nas dużo pracy, mam nadzieję, że zawodnicy szybko dojrzeją piłkarsko.