Mapa strony

Dwucyfrowe zwycięstwo juniorów

Juniorzy starsi KGHM ZANAM Polkowice występujący w lidze dolnośląskiej wysoko pokonali u siebie Polonię Ząbkowice Śląskie 18:0. Była to najwyższa wygrana naszego zespołu w tym sezonie.

Przez 90 minut spotkania zielono- czarni zamknęli gości na ich połowie boiska stwarzając ogromną ilość sytuacji bramkowych. Już w 20 sekundzie meczu Olszewski dał sygnał do kanonady. Wzorowa akcja lewą stroną oraz płaskie dośrodkowanie pod bramkę gości a tam Ciupka z 5 metrów nie trafia w piłkę. Po obiecującym początku gospodarze poszli za ciosem, grając z pomysłem, szybko do przodu a to sprawiało przyjezdnym problemy w obronie. Do przerwy polkowiczanie prowadzili 10:0. Druga odsłona to bardzo dobra gra do 80 minuty meczu. W tym okresie padały kolejne bramki po składnych akcjach całego zespołu. Ostatnie 10 minut to lekkie rozluźnienie w szeregach zielono-czarnych, a kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku z braku koncentracji pozostały bez efektu bramkowego. Końcowy wynik 18:0 to poprawienie rekordu o 1 bramkę z meczu z Widawą Kiełczów.

Po tym spotkaniu juniorzy starsi są na 3 miejscu w ligowej tabeli. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Kobyliński z 21 bramkami oraz Ciupka z 13 golami.

 

KGHM ZANAM Polkowice – Polonia Ząbkowice Śląskie 18:0
Bramki: Kobyliński 5, Ciupka 4, Kostek3, Pilewski2, Cichy2, Olszewski 2

 

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki – Jakowicz, Kielar, Sobczyk -Kędziora, Kopeć, Olszewski – Kostek, Kobyliński, Ciupka, Pilewski

Na zmiany wchodzili: Malawski, Cichy, Junak, Boczek, Medyński, Osiadły

Galeria zdjęć