Drzazga razy 5

W meczu III Runda Pucharu Polski OZPN-Legnica piłkarze KGHM ZANAM Polkowice, rozgromili LZS Ostaszów 7:0. 5 bramek dla naszej drużyny strzelił Krzysztof Drzazga.

new

Po przegranym meczu ligowym z BKS-em Bolesławiec piłkarze z Polkowic zagrali w Pucharze Polski. Rywalem naszego zespołu był A klasowy LZS Ostaszów. Od samego początku podopieczni trenera Jarosława Pedryca narzucili rywalom swój styl gry. Polkowiczanie grali piłką na dwa kontakty organizując składne akcje na połowie gospodarzy. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać do 31 min. kiedy to Krzysztof Drzazga wyprowadził zielono-czarnych na prowadzenie. Do przerwy było 1:0. W drugiej odsłonie rozwiązał się worek z bramkami. Kolejne cztery bramki zdobył Drzazga, a po jednym golu dołożyli Dawid Wacławczyk i Mateusz Magdziak. Pewnym punktem w bramce 4 ligowca był debiutujący w polkowickiej ekipie Aleksander Ptak. Ostatecznie KGHM ZANAM Polkowice rozgromił drużynę z Ostaszowa 7:0.

LZS Ostaszów – KGHM ZANAM Polkowice 0:7 (0:1)
Bramki: Drzazga 31, 50, 56, 66, 90, Wacławczyk 81, Magdziak 83

KGHM ZANAM Polkowice: Ptak – Karpiński (46 Kasiński), Fryzowicz (70 Dybizbański), Szymik (46 Zawadzki), Drzazga, Bancewicz, Szuszkiewicz, Kaliciak (46 Jurak), Famulski (46 Dziadowicz), Magdziak, Wacławczyk.