Mapa strony

Dolnośląskie derby z kibicami

W najbliższą sobotę w Polkowicach dojdzie do meczu derbowego regionu Dolnego Śląska. W 33. kolejce eWinner 2 Ligi Górnik podejmować będzie rezerwy Śląska Wrocław.  

Ekipa z Wrocławia to zespół, który w swoich szeregach ma młodych graczy, stanowiących bezpośrednie zaplecze dla ekstraklasowego Śląska. Nasi sobotni rywale zajmują 9. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 42 punkty. Wrocławianie w lidze grają ze zmiennym szczęściem. Dotychczas odnieśli 12 zwycięstw i zanotowali tyle samo porażek. Mają również 6 remisów. W ostatniej kolejce rezerwy Śląska uległy u siebie rezerwom Lecha Poznań 0:1. Potrafią jednak wygrywać z najlepszymi. Jesienią pokonali u siebie Chojniczankę Chojnice 2:0, a wiosną wygrali z Wigrami Suwałki 3:0. W rundzie jesiennej mecz pomiędzy Śląskiem II Wrocław a Górnikiem Polkowice zakończył się bezbramkowym remisem. Spotkanie zapowiada się zatem bardzo interesująco. Początek rywalizacji o godzinie 17.00

Sobotni mecz będzie zarazem powrotem na piłkarskie stadiony kibiców, spragnionych obejrzenia dobrego futbolu.

Bilety na to spotkanie od kilku dni są już w sprzedaży.

Najważniejsze informacje:

ruszyliśmy ze sprzedażą biletów online www.bilet.pax.pl

-sprzedaż w Galeria „Rynek 26” trwa od 10 maja w godzinach pracy galerii (w dni robocze w godz. 09:00-19:00, w sobotę w godz. 10:00 – do rozpoczęcia meczu)

-uruchamiamy sprzedaż biletów na SEKTOR RODZINNY (mała trybuna, ceny: 10 zł normalny i 5 zł ulgowy) i TRYBUNĘ GŁÓWNĄ (cena: 20 zł)

-przy zakupie biletów podajemy imię, nazwisko oraz numer PESEL, który przy wejściu na mecz będzie weryfikowany z dowodem tożsamości

-o catering na małej trybunie zadba Beczka