Mapa strony

Dobry występ Orlików w Krakowie

W miniony weekend w Krakowie odbył się ogólnopolski halowy turniej piłkarski UHLSPORT CUP ROCZNIK 2004. W rywalizacji wzięli udział piłkarze trenera Sebastiana Szymańskiego.

W zawodach wystąpiło 20 zespołów, które zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne. Rywalami naszego zespołu w grupie D były: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Dunajec Nowy Sącz, FA Opole oraz FC Wrocław. W pierwszym swoim meczu młodzi polkowiczanie pokonali Football Academy Opole 1:0. W kolejnych pojedynkach KS uległ FC Wrocław Academy 0:4 oraz ekipie Dunajca Nowy Sącz 0:2. W ostatnim meczu nasi piłkarze zwyciężyli Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 i zajęli 3 miejsce w swojej grupie.
Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Szymańskiego był DAB Dębica. Pojedynek w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 1:1. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Tu lepsi okazali się rywale, wygrywając 2:0. W ostatnim swoim meczu polkowiczanie pokonali 3:0 Pionier Tych 3:0 i ostatecznie zajęli 11 miejsce w turnieju. Zawody wygrała Wisła Kraków, która w finale pokonała AP21 2:0. Trzecie miejsce przypadło ekipie SMS Łódź.