Dobra passa juniorów

Kolejną wygraną zaliczyli juniorzy starsi KS Polkowice. W meczu ligi dolnośląskiej podopieczni trenerów Andrzeja Wójcika i Marcina Jeziornego pokonali u siebie po golach Kobylińskiego i Kędziory Polonię-Stal Świdnica 2:0.

Pierwsze 45 minut meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy stworzyli sobie pięć 100 % sytuacji. Okres dobrej gry został uwieńczony tylko jedną bramką , którą zdobył Jakub Kobyliński. Zielono-czarni szczególnie w pierwszej odsłonie wykazywali dużą ochotę do gry kombinacyjnej. Goście mając dodatkowego sprzymierzeńca w postaci wiatru liczyli na okazję do wyrównania po stałych fragmentach gry, jednak zielono-czarni dobrze bronili dostępu do własnej bramki. W drugiej odsłonie nasi piłkarze liczyli na „pomoc  wiatru ” i strzały z dalszej odległości, jednak dodatkowy atut nie został wykorzystany. Mało ruchu , statyczna gra ,dużo niedokładności sprawiły że sytuacje rwały się już na początku budowania akcji. W 70 minucie meczu po indywidualnej akcja Osiadłego , który przedarł się lewą stroną boiska i po mocnym płaskim dośrodkowaniu oraz odbiciu piłki przed siebie bramkarza Stali formalności dopełnił Kacper Kędziora ustalając wynik spotkania na 2:0.

 

KS Polkowice – Polonia- Stal Świdnica 2:0 (1:0)
Bramki: Jakub Kobyliński 15, Kacper Kędziora 60.

KS Polkowice: – Kopaniecki – Jankowski, Żurkowski, Kielar, Cichy, Kopeć, Kędziora , Olszewski, Kostek, Kobyliński, Świdwa

Na zmiany wchodzili: Wilczyk, Wasienko, Jakowicz, Osiadły

Galeria zdjęć