Mapa strony

Dobra atmosfera gwarancją sukcesu

Rozgrywki w lidze turniejowej zakończyli już piłkarze z rocznika 2005. Zespół rozegrał 6 turniejów wygrywając 2.

 

Podopieczni trenera Marcina Jeziornego są jedną z najmłodszych grup wiekowych szkolących się w Klubie Sportowym Polkowice. W tym sezonie młodzi polkowiczanei występują w Lidze Turniejowej. W rundzie jesiennej piłkarze wzięli udział w sześciu turniejach. Dwa z nich zakończyły się sukcesem zielono-czarnych, w pozostałych zajmowali miejsca od 2-5. W sumie drużyna rozegrała 26 spotkań odnosząc 17 zwycięstw, 5 remisów i notując tylko 4 porażki. We wszystkich turniejach wzięło udział 24 zawodników.

Najlepszym strzelcem z dorobkiem 19 goli okazał się kapitan drużyny – Bartek Kot. Tuż za nim z siedmioma trafieniami uplasował się Oliwer Golasiński. Łącznie w całych rozgrywkach podopieczni trenera Jeziornego strzelili 42 gola tracąc 23.

Moja drużyna rozkręcała się z każdym meczem, czego efektem były wygrane dwa ostatnie turnieje w Buczynie i Ścinawie. To były nasze najlepsze zawody, gdzie odnieśliśmy same zwycięstwa. Na twarzach moich piłkarzy można było zobaczyć radość z gry, zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Jestem zbudowany postawą mojego zespołu. Ich postawa na boisku nastraja optymizmem przed zbliżającą się ligą halową. Dobry wynik w lidze to przede wszystkim zasługa bardzo dobrej atmosfery w drużynie. To wszystko mimo ich młodego wieku, przenosi się na umiejętności zawodników oraz dyscyplinę w trakcie treningów. Wszyscy piłkarze z optymizmem czekają na sezon halowy– kończy trener Marcin Jeziorny.