Czekamy na Jarotę

W najbliższą sobotę w meczu 12. kolejki piłkarze KS Polkowice podejmować będą zespół Jaroty Jarocin. Mecz rozpocznie się o godz. 18.

Faworytem pojedynku jest niewątpliwie zespół z Polkowic. Jak pokazała jednak ostatnia kolejka, drużyna Jaroty skazana z góry na porażkę wygrała u siebie z liderem Chrobrym Głogów 1:0. W ostatnim czasie w drużynie z Jarocina nastąpiło kilka zmian kadrowych. Dotychczasowego trenera Jarosław Araszkiewicza zastąpił znany z Zagłębia Lubin, a pracujący ostatnio w Miedzi Legnica – Jędrzej Kędziora. W tygodniu Jarota zgłosiła do rozgrywek drugiej ligi dwóch nowych zawodników – Tomasza Mikołajczaka oraz Adama Sawarzyńskiego. Obaj piłkarze urodzili się w 1995 roku grają na pozycji pomocnika. Jak podaje strona internetowa gości szkoleniowiec Jaroty, Jędrzej Kędziora, który w wielkim stylu rozpoczął pracę w jarocińskim klubie, w spotkaniu z KS-em Polkowice będzie miał spory ból głowy. Do kontuzjowanych Miłosza Filipiaka, Tobiasza Koniecznego, Igora Skowrona, Wojciecha Kamińskiego i Krzysztofa Bartoszaka dołączył Bartłomiej Olejniczak. Z powodu żółtych kartek w Jarocie zabraknie również Huberta Oczkowskiego i Marcina Wojciechowskiego.

Pojedynek pomiędzy KS Polkowice a Jarotą Jarocin rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Kopalnianej. Początek spotkania o godz. 18.

Relację tekstową z meczu przeprowadzi portal internetowy lajfy.com

KS Polkowice – Jarota Jarocin
http://www.lajfy.com/match/index/date/2013-10-12/id/82230