Czarni pokonani

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze KS Polkowice. W meczu o mistrzostwo Klasy Okręgowej Seniorów podopieczni trenera Zbigniewa Mandziejewicza pokonali Czarnych Rokitki 4:2.

Goście już od pierwszych minut zawiesili bardzo wysoko poprzeczkę. Szybko zdobyta bramka przez Czarnych po samobójczym trafieniu Szymona Szymika ustawiła przebieg spotkania. Nasi piłkarze grali nerwowo starając się szybko odrobić straty. W 20 min. do wyrównania po indywidualnej akcji doprowadził Mariusz Szuszkiewicz. 16 minut później akcję prawą strona boiska przeprowadził Maciej Bancewicz. Dośrodkował w pole karne, a Krzysztof Drzazga nie dał żadnych szans golkiperowi przyjezdnych. W 39 minucie meczu ten sam zawodnik podwyższył na 3:1. Gdy wydawało się, że polkowiczannie mają mecz pod kontrolą podopieczni trenera Mirosława Dragana zdobyli bramkę kontaktową i znowu zrobiło się nerwowo. Końcówka należała jednak do zielono-czarnych. Wynik spotkania ustali w doliczonym czasie gry Karol Fryzowicz.

KS Polkowice – Czarni Rokitki 4:2 (3:1)
Bramki dla KS: Mariusz Szuszkiewicz 20, Krzysztof Drzazga 36, 39, Karol Fryzowicz 90+3.
Bramki dla Czarnych: Szymik (sam.) -5, Stępień (sam.) 58

KS Polkowice: Janczak – Szymik, Kasiński, Sworacki, Karpiński (46 Sikorski), Wacławczyk, Szuszkiewicz, Surożyński, Fryzowicz, Drzazga (88 Zawadzki), Bancewicz.

Czarni Rokitki: Marciszewski – Płachta, Pater, D. Pachura, Marciniak, Białek, Grudziński (80 Szydełko), Wrotny, Gołębiewski, Sierpina (86 Gromala), Gut.