Chrobry na kolanach

W meczu Klasy Okręgowej Seniorów KS Polkowice rozgromił w Głogowie miejscowy zespół Chrobrego 9:2. 3 bramki dla zielono – czarnych zdobył Krzysztof Drzazga, który z dorobkiem 31 goli jest samodzielnym królem strzelców.

 

Polkowiczanie pojechali do Głogowa bardzo skoncentrowani. Ostatnie mecze Chrobrego pokazały, że gospodarze potrafią strzelać bramki. Pojedynek rozpoczął się doskonale dla miejscowych, którzy już w 2 minucie po rzucie karnym objęli prowadzenie. Jak się później okazało Chrobry był jedynie tłem dla młodych polkowiczan. W 15 min. do wyrównania doprowadził Mariusz Szuszkiewicz i wtedy rozwiązał się worek z bramkami. W pierwszej połowie do bramki miejscowych trafiali jeszcze: dwukrotnie Krzysztof Drzazga oraz Karol Fryzowicz. Do przerwy KS Polkowice prowadził 4:1. W drugiej odsłonie nadal stroną dyktującą warunki gry byli podopieczni trenera Zbigniewa Mandziejewicza, a gospodarze modlili się jedynie o jak najniższy wymiar kary. Do bramki gospodarzy trafili ponownie Szuszkiewicz i Drzazga oraz dwukrotnie Surożyński i raz Bancewicz. Miejscowi odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. W Głogowie KS Polkowice rozgromił Chrobrego II Głogów 9:2.

Chrobry II Głogów – KS Polkowice 2:9 (1:4)

Bramki dla KS-u: Szuszkiewicz 15, 60, Drzazga 25, 30, 64, Fryzowicz 35, Surożyński 70, 80, Bancewicz 85.

KS Polkowice: Szymański (85 Grabiec) – Szymik, Kasiński, Karpiński (69 Stępień), Wacławczyk, Fryzowicz (kontuzja – 38 Zawadzki), Sworacki, Sikorski (66 Surożyński), Bancewicz, Szuszkiewicz, Drzazga.