Cenny remis młodzików

W meczu Ligi Dolnośląskiej Młodzików piłkarze KS Polkowice zremisowali z Eskadrą Bolesławiec 3:3. Bramki dla KS-u zdobyli: Kasjan Frankowski, Fabian Frankowski, Jakub Matwiszyn.

Trener Wojciech Jurak –  „Bardzo emocjonujący i ciekawy mecz dwóch wyrównanych drużyn, które próbowały grać mocno ofensywnie. Po 20 minutach gry prowadziliśmy 3:0, ale przeciwnik szybko sprowadził nas na ziemię i już chwilę po przerwie był remis. Ostatnie minuty spotkania to wymiana ciosów, w której świetnie bronili bramkarze lub napastnicy pudłowali. Cieszy mnie zaangażowanie i ogromna zaciętość moich zawodników, którzy solidnie przepracowali te 60 minut gry. Wierzę, że po ciężkich treningach, które są już zaplanowane na miesiące zimowe, podniesiemy wszyscy swój poziom piłkarski. Na wiosnę w II Lidze Wojewódzkiej gra będzie sprawiała nam jeszcze więcej przyjemności i radości”.

KS Polkowice-Eskadra Bolesławiec 3:3 (3:2)
Bramki dla KS: Kasjan Frankowski, Fabian Frankowski, Jakub Matwiszyn.

KS Polkowice: Jakub Iżykiewicz, Tomasz Sulima, Bartłomiej Kuriata, Jakub Matwiszyn, Seweryn Pasternak, Patryk Swół, Michał Mowczan, Kasjan Frankowski, Fabian Frankowski, Hubert Chyliński, Maksymilian Makowiecki, Oliwier Golasiński, Krystian Kołbuc, Mateusz Trojanowski, Jakub Łoziński.