Cenny punkt z Piastem

Podziałem punktów zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy KGHM ZANAM Polkowice. Podopieczni trenera Jarosława Pedryca na trudnym terenie w Żmigrodzie zremisowali z miejscowym Piastem 2:2.

43

Już na początku spotkania dogodnej sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystał Rafał Karmelita. Skuteczniejsi  w tej części meczu byli gospodarze, którzy od 30 min. po bramce Damiana Celucha ze stałego fragmentu gry prowadzili 1:0. Po zmianie stron polkowiczanie ruszyli na bramkę miejscowych. W 50 min. futbolówka po uderzeniu Mariusza Szuszkiewicza wpadła do bramki Piasta, niestety arbiter odgwizdał pozycję spaloną zawodnika KGHM ZANAM. Chwilę później pięknem strzałem przewrotką, piłkę pod poprzeczkę posłał Karmelita doprowadzając do wyrównania. W 61 min. po indywidualnej akcji pięknym uderzeniem z 25 metrów prowadzenie zielono-czarnym dał Piotr Azikiewicz. Gospodarze odpowiedzieli bramką Jurija Furty i mecz zakończył się remisem 2:2.

Piast Żmigród – KGHM ZANAM Polkowice 2:2 (1:0)
Bramki: Celuch 30, Furta 70 – Karmelita 53, Azikiewicz 61

KGHM ZANAM Polkowice: Primel – Szymik, Wacławczyk, Sworacki, Azikiewicz, Fryzowicz, Famulski (65 Galas), Karmelita (78 Wojciechowski), Kobiela (75 Konefał), Szuszkiewicz (89 Kasiński), Surożyński.