Cenny punkt KS-u

W mecz wyjazdowym 3. ligi piłkarskiej KGHM ZANAM Polkowice zremisował w Częstochowie z miejscową Skrą 0:0. Zielono-czarni powiększyli swoje konto o kolejny punkt.

zupa

Spotkanie ze Skrą było debiutem trenera Adama Buczka na ławce trenerskiej KGHM ZANAM Polkowice. Do Częstochowy z powodu choroby nie pojechali Karol Fryzowicz i Piotr Kasiński, natomiast za kartki pauzował Rafał Karmelita. Pojedynek rozgrywany był na sztucznej płycie. Polkowiczanie dobrze weszli w mecz stwarzając kilka groźnych sytuacji pod bramką rywala. Gdyby nasi zawodnicy wykorzystali swoje okazje to po pierwszych 45. minutach mogli już prowadzić 2:0.  W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, a 5 minut przed końcem rywalizacji do bramki rywala mógł trafić Mateusz Surożyński. Mecz zakończył się jednak podziałem punktów. W Częstochowie KGHM ZANAM Polkowice zremisował ze Skrą 0:0.

Adam Buczek: Jestem  zbudowany postawą mojej drużyny. Wszyscy zostawili na boisku serce. Widać było zaangażowanie całego zespołu.  Trzeba pochwalić wszystkich zawodników a w szczególności Mateusza Surożyńskiego, Wiktora Kobielę i Kamila  Zawadzkiego. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wywieźć z Częstochowy komplet punktów. Trzeba jednak szanować  punkt wywalczony na boisku rywala. Z dużym optymizmem patrzę na kolejne mecze ligowe.

Skra Częstochowa – KGHM ZANAM Polkowice 0:0

KGHM ZANAM Polkowice:Primel – Szymik, Wacławczyk, Sworacki, Azikiewicz, Zawadzki, Galas, Famulski, Kobiela (70 Bancewicz), Szuszkiewicz (86 Wojciechowski), Surożyński.